SKRBNIK SPLETNEGA MESTA IN PODPORA STRANKAM - M/Ž

Ofertas en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Técnicos de la web

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice na področju informacijske in komunikacijske tehnologije : Tehniki/tehnice za dejavnosti na področju informacijske in komunikacijske tehnologije ter podporo uporabnikom : Tehniki/tehnice za spletne strani.

Descripción de la oferta de trabajo:
SKRBNIK SPLETNIH STRANI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, GLAVNE NALOGE: UREJANJE SPLETNE TRGOVINE, IZVAJANJE FACEBOK IN GOOGLE OGLAŠEVANJA, COPYWRITING, INTERAKCIJA S STRANKAMI IN PODPORA PREKO TELEFONA, SPREMLJANJE, OBDELAVA IN POSREDOVANJE NAROČIL STRANK, PRIPRAVA TEDENSKIH IN MESEČNIH POROČIL, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Pričakujemo: dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti, smisel za modo in vizualizacijo, odličen smisel za pisanje tekstov, napredno znanje pri delu z računalniku (MS office), prilagodljivost in sposobnost samostojnega in odgovornega dela, zavezanost k zadovoljstvu strank, pozitivna naravnanost, skrbnost in zanesljivost, izkušnje s spletnimi trgovinami in digitalnim oglaševanjem., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SEDNA MARKETING, storitve, d.o.o..

Dirección: Letališka cesta 12 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KOSALEC KIM

Email: infoReemplazar por una arrobatheicon.si

Teléfono: 01 430 99 93.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web ofertadas.