Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Contratación en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mjesto rada: Podružnica SOS - Zajednica mladih Velika Gorica

Rok prijave: 12.05.2024.

SOS Dječje selo Hrvatska brine za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi, neovisno o njihovoj rasnoj, nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti, pruža im ljubav i sigurnost u obiteljskom okruženju, trajan dom i obrazovanje za sretno i mirno djetinjstvo.

U našim SOS Dječjim selima (Lekenik i Ladimirevci) osiguravamo brižan dom te uvjete za sretno i mirno djetinjstvo djeci predškolskog i osnovnoškolskog uzrasta. Naše SOS mame su tu da im pruže ljubav, sigurnost i bezbrižnost. Na putu do njihove samostalnosti važan korak čini upravo period koji provode u SOS Zajednicama mladih.

SOS Zajednice mladih podružnice su naših SOS Dječjih sela u kojima odrastaju mladići i djevojke srednjoškolske dobi uz podršku odgajatelja. Ključna zadaća SOS odgajatelja je osigurati sigurno i podržavajuće okruženje mladima tijekom srednjoškolskog perioda obrazovanja, ali i kasnije tijekom onih prvih godina osamostaljivanja.

U našoj SOS Zajednici mladih koja se nalazi u Velikoj Gorici, tražimo novog odgajatelja/odgajateljicu. Tražimo osobu koja se dugoročno vidi u ovoj ulozi.

Više informacija o radu SOS Dječjih sela možete pronaći na web stranici www.sos-dsh.hr

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • Neposredan grupni i individualni rad s mladima
  • Matični odgojitelj mladima
  • Izrada i provođenje individualnih razvojnih planova mladih
  • Provođenje programa za razvoj samostalnosti i neovisnosti mladih
  • Suradnja s roditeljima i rođacima mladih
  • Suradnja sa školama i poslodavcima
  • Suradnja sa Centrom za socijalnu skrb i drugim institucijama (zdravstvo, MUP, Zavod za zapošljavanje, crkva itd.)

Uvjeti:

  • VSS, završen diplomski sveučilišni studij iz područja odgojnih znanosti, obrazovnih znanosti, edukacijsko-rehabilitacijskih znanosti, socijalnog rada, psihologije, pedagogije, logopedije ili kineziologije
  • Iskustvo u radu s djecom i mladima
  • Vrlo dobro poznavanje programa MS Office
  • Aktivno znanje pisanog i govornog engleskog jezika
  • Spremnost na učenje i usavršavanje iz područja brige o mladima
  • Poznavanje neke od psihoterapijskih ili/i savjetovališnih tehnika
  • Visoka motiviranost, kooperativnost i komunikativnost za rad s mladima
  • Položen stručni ispit ili obaveza polaganja stručnog ispita unutar zakonski propisanog roka nakon zapošljavanja

*svi naši zaposlenici prije zasnivanja radnog odnosa obavezni su dostaviti potvrdu o nekažnjavanju

Naša dodatna očekivanja:

  • Profesionalni i odgovorni odnos prema radu, suradnicima i djeci
  • Dobro poznavanje sustava obrazovanja i socijalne skrbi
  • Visoko razvijene komunikacijske vještine
  • Usmjerenost na timski rad, odgovornost, pedantnost i ustrajnost

    Ako ste se pronašli u oglasu, svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljite klikom na Prijavi se

Priključi se našem timu i unesi promjenu u živote djece!

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SOS-DJEČJE SELO HRVATSKA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2498897.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.