Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Demanda de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N.broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19) u daljnjem tekstu: Zakon) te na temelju odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića „Trnoružica“ raspisuje se:

NATJEČAJ

za radno mjesto odgojitelja/ice

Odgojitelj - 1 izvršitelj/ice, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom

Uvjeti za gore navedeno radno mjesto prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/03, 98/19) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

- završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranije važećim propisima ili završen sveučilišni diplomski ili specijalistički studij za odgojitelja.

Uz potpisanu prijavu na natječaj, kandidat mora priložiti sljedeće dokumente u preslici:

1.Životopis

2.Dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnica)

3.Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

4. Elektronički zapis (e-radna knjižica) ili potvrda Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji ne starija od dana objave natječaja

5. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak sukladno čl.25. st.2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19), ne starije od 30 dana,

6. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi prekršajni postupak sukladno čl.25. st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19), ne starije od 30 dana

Pisane prijave slati isključivo na adresu DV „TRNORUŽICA“, Rusanova 11, 10000 Zagreb, s naznakom ''Za natječaj – odgojitelj ".

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine 121/2017, 98/19), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19) dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.)

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu, na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (potvrda poslodavca, rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Prijavom na natječaj kandidati/kinje su suglasni da DV „TRNORUŽICA“ može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (N.N. 42/18)

Rok za podnošenje prijava na natječaj iznosi osam (8) dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Urednom prijavom smatrat će se pravovremena prijava kandidata/kinje koja ispunjava formalne uvjete natječaja te koja sadrži sve tražene podatke i priloge.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od osam dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata na sjednici Upravnog vijeća. Također, odluka će biti objavljena na mrežnoj stranici vrtića www.vrtic-trnoružica.zagreb.hr i oglasnim pločama Vrtića.

Kandidati mogu podići svoje dokumente u roku od 30 dana od dana objave rezultata natječaja u tajništvu Vrtića.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: 'TRNORUŽICA'DJEČJI VRTIĆ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: RUSANOVA 11, ZAGREB

Zamolba: Rusanova 11, 10000 Zagreb

Email: vrtic.trnoruzicazagreb.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2480429.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.