Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de servicios sociales/directora de servicios sociales > Direktorica/direktor Centra Za Socialno Delo Primorsko-notranjska - M/ž

DIREKTORICA/DIREKTOR CENTRA ZA SOCIALNO DELO PRIMORSKO-NOTRANJSKA - M/Ž

Oferta de director de servicios sociales/directora de servicios sociales en Primorsko-notranjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju socialnega varstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR CENTRA ZA SOCIALNO DELO, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, –ZASTOPA IN PREDSTAVLJA CENTER

. ORGANIZIRA IN VODI STROKOVNO DELO TER POSLOVANJE CENTRA.

ODGOVARJA ZA ZAKONITOST DELA V CENTRU.

PREDLAGA SVETU CENTRA PROGRAM DELA IN FINANČNI NAČRT TER JE ODGOVOREN ZA NJUNO IZVRŠEVANJE.

PREDLAGA SVETU CENTRA V SPREJEM AKT O NOTRANJI ORGANIZACIJI IN O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST TER DRUGE AKTE.

PREDLAGA LETNO POROČILO.

SPREJEMA SPLOŠNE AKTE CENTRA, KI UREJAJO POMEMBNA VPRAŠANJA V ZVEZI Z DELOVANJEM CENTRA, IN NISO V PRISTOJNOSTI SVETA CENTRA.

IMENUJE IN RAZREŠUJE POMOČNIKE DIREKTORJA PO PREDHODNEM MNENJU PRISTOJNEGA ORGANA LOKALNE SKUPNOSTI, NA OBMOČJU KATERE SE NAHAJAJO PROSTORI ENOTE CENTRA,

USKLAJUJE OPRAVLJANJE DEJAVNOSTI ENOT CENTRA,

IZVAJA ODLOČITVE IN SKLEPE SVETA CENTRA IN USTANOVITELJA,

IMENUJE STROKOVNE IN DRUGE KOMISIJE ALI DRUGA DELOVNA TELESA ZA RAZREŠITEV NASTALIH VPRAŠANJ ALI PRIPRAVO STROKOVNIH PREDLOGOV.

VODI DELO STROKOVNEGA SVETA TER OBVEŠČA USTANOVITELJA O STALIŠČIH IN PREDLOGIH STROKOVNEGA SVETA.

ODLOČA O UKREPIH S PODROČJA JAVNIH POOBLASTIL.

UREJA ZADEVE S PODROČJA DELOVNIH RAZMERIJ V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI.

DOLOČI LETNI PROGRAM STROKOVNEGA IZPOPOLNJEVANJA IN IZOBRAŽEVANJA  .

OPRAVLJA DRUGE NALOGE, DOLOČENE Z ZAKONOM, DRUGIMI PREDPISI, TEM SKLEPOM IN SPLOŠNIMI AKTI CENTRA, Da ima visoko strokovno ali univerzitetno izobrazbo, določeno v 69.členu Zakona o socialnem varstvu, pet let delovnih izkušenj in opravljen strokovni izpit v skladu z Zakonom o socialnem varstvu ali da ima končano višjo strokovno izobrazbo določeno v 69.členu Zakona o socialnem varstvu, 20 let delovnih izkušenj, od tega najmanj 5 let na vodilnih in vodstvenih delovnih področjih socialnega varstva in opravljen strokovni izpit v skladu z zakonom o socialnem varstvu ter ima opravljen program za vodenje socialno varstvenega zavoda, ki ga določi Socialna zbornica Slovenije v soglasju s strokovnim svetom RS za splošno izobraževanje. Ne glede na pogoj iz druge alineje je lahko za direktorja/ direktorico imenovana kandidatka ali kandidat, ki nima opravljenega programa za vodenje socialno varstvenega zavoda, mora pa ga opraviti  najkasneje v enem letu od začetka opravljanja nalog direktorja/direktorice. Če tega programa ne opravi v roku, mu/ji mandat na podlagi zakona preneha.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev in kratek opis poklicne kariere z morebitnimi referencami kandidati, kandidatke pošljejo na naslov Svet zavoda Centra za socialno delo Primorsko-Notranjska, Novi trg 6, Postojna 6230 z oznako " ne odpiraj- razpis za direktorico/direktorja CSD Primorsko-Notranjska", v roku   15 dni  od dneva objave razpisa. Nepopolnih in nepravočasnih vlog  Svet centra za socialno delo Primorsko-Notranjska ne bo obravnaval.  , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 78 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Center za socialno delo Primorsko-Notranjska, Novi trg 6, 6230 POSTOJNA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VALENČIČ ALEK
Contact Email: al.valencicgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF00763.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales ofertadas.