Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director de servicios sociales/directora de servicios sociales > Direktor - M/ž

Trabajos en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de director de servicios sociales/directora de servicios sociales

Direktor - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju socialnega varstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR VARSTVENO DELOVNEGA CENTRA, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJA PROGRAM RAZVOJA ZAVODA, ZASTOPA IN PREDSTAVLJA ZAVOD IN JE ODGOVOREN ZA ZAKONITOST NJEGOVEGA POSLOVANJA,ORGANIZIRA, NAČRTUJE IN VODI DELO ZAVODA,VODI KOLEGIJ IN ODGOVARJA ZA DELO STROKOVNE SKUPINE, NA  PREDLOG KOLEGIJA DOLOČI SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST V ZAVODU,VODI SKUPNE SLUŽBE ZAVODA,USKLAJUJE DELO ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SKUPNIH SLUŽB, ODLOČA O POSLOVNIH ZADEVAH ZAVODA,SPREJEMA SPLOŠNE AKTE ZAVODA, ZA KATERE NI POOBLAŠČEN DRUG ORGAN ZAVODA,SPREJME SKLEP O HRAMBI IN UPORABI PEČATOV ZAVODA TER DOLOČI DELAVCE, KI SO ZANJE ODGOVORNI,DOLOČI UKREPE ZA VAROVANJE OSEBNIH PODATKOV V EVIDENCAH ZAVODA IN POOBLASTI DELAVCE ZA ZBIRANJE IN UPORABO TEH PODATKOV V SKLADU S PREDPISI TER DOLOČI KATALOG INFORMACIJ JAVNEGA ZNAČAJA ZA  ZAVOD,V SODELOVANJU Z RAVNATELJI IN VODJEM ZDRAVSTVENE ENOTE ODLOČA O IZBIRI KANDIDATOV ZA SKLENITEV   DELOVNEGA  RAZMERJA DELAVCEV  ORGANIZACIJSKIH ENOT, SKLEPA POGODBE O ZAPOSLITVI OZ. POGODBE O DELU, PODAJA ODPOVEDI POGODB O ZAPOSLITVI TER ODLOČA O PRAVICAH   IN OBVEZNOSTIH TER ODGOVORNOSTI DELAVCEV ZAVODA,…, Kandidat mora izpolnjevati splošne zakonske in posebne pogoje skladno z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja – ZOFVI (Ur.l.RS, št. 16/07-UPB in spr.), pogoje iz 25. člena Sklepa Vlade RS o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Kamnik ter imeti izkazane uspešne vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za vodenje zavoda. Prijavi mora predložiti tudi program vodenja zavoda, potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo iz evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost in potrdilo sodišča, da kandidat ni v kazenskem postopku.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev in ustreznih delovnih izkušnjah, skupaj z življenjepisom in programom vodenja zavoda ter obema potrdiloma naj kandidati pošljejo s priporočeno pošto v zaprtih ovojnicah v 10 dneh po objavi razpisa na naslov:

Center  za  izobraževanje,  rehabilitacijo  in usposabljanje  Kamnik,  Novi trg 43a,  1241 Kamnik,  s pripisom »Prijava na razpis za direktorja zavoda«.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1224 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK, NOVI TRG 43 A, 1241 KAMNIK.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF98412.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales ofertadas.