Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > director de servicios sociales/directora de servicios sociales > Strokovni Vodja Zavoda - M/ž

STROKOVNI VODJA ZAVODA - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Podravska) de director de servicios sociales/directora de servicios sociales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju socialnega varstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA ZAVODA ZA POMOČ IN DELO Z OSEBAMI S POSEBNIMI POTREBAMI, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, - STROKOVNO VODENJE ZAVODA, - NAČRTOVANJE, VODENJE IN ORGANIZIRANJE STROKOVNEGA DELA, - IMENOVANJE STROKOVNIH TIMOV IN USMERJANJE TER USKLAJEVANJE STROKOVNEGA DELA, - PRIPRAVA PREDLOGOV ZA STROKOVNE IN RAZVOJNE PROGRAME IN POROČILA O NJIHOVEM URESNIČEVANJU, - PRIPRAVA PREDLOGOV ZA STROKOVNA IZOBRAŽEVANJE, IZPOPOLNJEVANJA IN IZOBRAŽEVANJA STROKOVNIH DELAVCEV, - PRIPRAVA STROKOVNIH MNENJ IN PREDLOGOV UKREPOV,  - SKRB ZA RAZVIJANJE OBLIK, METOD IN TEHNIK STROKOVNEGA DELA, - PRIPRAVLJANJE IZOBRAŽEVALNIH PROGRAMOV. , Strokovna izobrazba v skladu z 69. členom Zakona o socialnem varstvu, opravljen strokovni izpit po Zakonu o socialnem varstvu, 5 let delovnih izkušenj na področju socialnega varstva, organizacijske in vodstvene sposobnosti, poznavanje dela z računalnikom.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju pogojev, življenjepisom in vizijo razvoja strokovnega dela v SVZ Hrastovec za mandatno obdobje pošljite najkasneje v 14 dneh po objavi na naslov Svet zavoda SVZ Hrastovec, Hrastovec v Slov. goricah 22, 2230 Lenart v Slov. goricah, s pripisom "Ne odpiraj - prijava za razpis za strokovnega vodjo".

Pogoji razpisa so objavljeni v Uradnem listu RS, št.

15/24.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 426 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Socialno varstveni zavod Hrastovec, Hrastovec v Slov. goricah 22 , 2230 LENART V SLOVENSKIH GORICAH.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOLNIK ALENKA
Contact Phone: 02 729 35 33
Contact Email: alenka.stolnikhrastovec.org

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE55964.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de bienestar social › director de servicios sociales/directora de servicios sociales ofertadas.