Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > administrativo de centro médico/administrativa de centro médico > Zdravstveni Administrativni Sodelavec V Kirurški Ambulanti - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Ofertas de empleo de administrativo de centro médico/administrativa de centro médico en Gorenjska (Eslovenia)

Zdravstveni Administrativni Sodelavec V Kirurški Ambulanti - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v zdravstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas  oz. vrnitve delavki iz bolniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE SO PISANJE IZVIDOV, UREJANJE DOKUMENTACIJE ZA PACIENTE, OBRAČUN STORITEV TER IZVAJANJE OSTALIH ADMINISTRATIVNIH DEL. NA TEM DELOVNEM MESTU CENIMO FLEKSIBILNOST, PRILAGODLJIVOST, ORGANIZIRANOST IN POTRPEŽLJIVOST., SMO EKIPA SRČNIH IN PREDANIH SODELAVCEV in v našo ekipo vabimo vse, ki:radi delate v timu

,ste komunikativni in imate sposobnost hitrega reagiranja, imate empatijo do pacientov, ste natančni in odgovorni. Nudimo vam:zaposlitev za določen čas, za polni delovni čas, poskusno delo 2 meseca ter mentorja v času uvajanja v delo,  veliko možnosti za strokovna izobraževanja, skrb za zdravje na delovnem mestu,  ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje. Kandidat za zasedbo delovnega mesta mora izpolnjevati naslednje pogoje:

-najmanj V. stopnjo izobrazbe (administrativna, upravna smer, gimnazijski maturant oz. druga ustrezna),

-znanje desetprstnega tipkanja

-znanje vsaj enega svetovnega jezika – B2

-računalniška pismenost (dobro znanje uporabe Word, Excel, Outlook, itd.).

Vloga mora vsebovati:

1.življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),  2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe. Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si ali na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE22708.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico ofertadas.