Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > administrativo de centro médico/administrativa de centro médico > Zdr. Administrativni Sodelavec V (i) Na Inštitutu Za Sodno Medicino - M/ž

Contratación en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de administrativo de centro médico/administrativa de centro médico

Zdr. Administrativni Sodelavec V (i) Na Inštitutu Za Sodno Medicino - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v zdravstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENO ADMINISTRATIVNEGA DELA ZA POTREBE DIAGNOSTIKE NA SVOJEM STROKOVNEM PODROČJU, VKLJUČNO Z URGENTNO IN OBDUKCIJSKO DIAGNOSTIKO, PISANJE IZVIDOV PO NAREKU ZDRAVNIKOV, ANALITIKOV IN SAMOSTOJNIH ANALITIKOV, VNOS PODATKOV V INFORMACIJSKI PROGRAM, OBRAČUNAVANJE ZDRAVSTVENIH STORITEV, ARHIVIRANJE ZDRAVSTVENE DOKUMENTACIJE, VODENJE USTREZNE DOKUMENTACIJE IN SKRB ZA EVIDENTIRANJE OPRAVLJENEGA DELA, SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU SISTEMA KAKOVOSTI, DODATNO PREVZEMANJE ADMINISTRATIVNIH DEL ZA POTREBE PEDAGOŠKE, STROKOVNO-ZDRAVSTVENE IN ZNANSTVENO-RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI, IZOBRAŽEVANJE IN UVAJANJE V DELO NOVIH SODELAVCEV, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG, KI USTREZAJO IZOBRAZBI IN IZKUŠNJAM, KI SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA PO NAVODILU NADREJENEGA, srednja strokovna izobrazba administrativne, ekonomske, upravne smeri ali srednja splošna izobrazba, komunikativnost, znanja za uporabo računalniških programov, desetprstno tipkanje, polni delovni čas je 36 ur/teden.

Vloge z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev sprejema tajništvo Medicinske fakultete, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana po pošti ali e-pošti na naslov glavna.pisarnamf.uni-lj.si .

Pri prijavi se naj kandidati sklicujejo na registrsko številko prijave PDM-1,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1060 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 4 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA, Vrazov trg 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OKORN SIMONA
Contact Phone: 01 543 72 39
Contact Email: glavna.pisarnamf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL59004.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico ofertadas.