Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Directores y gerentes de producción y operaciones > Tootespetsialist

Tootespetsialist. Estonia

Búsqueda en Estonia de Directores y gerentes de producción y operaciones

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones.

Juhid : Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa)

Descripción de la oferta de trabajo:

Valga Maximas

Tööülesanded: Sortimendi haldamine ja arendamine (kiiresti riknevad toidukaubad ja tööstuskaubad); kaupade ettevalmistamine müügiks sh kampaaniad, ümberhindlused ja markeerimine; korrektsete saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine; müügisaali ja teeninduslettide kontroll ja jälgimine; töötajate väljaõpetamine, juhendamine ja toetamine.

Omalt poolt pakume: Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Muud nõuded: Keskeriharidus kaubanduse valdkonnas; personalijuhtimise teadmised; otsustus- ja organiseerimisvõime; initsiatiiv probleemide lahendamisel; hea suhtlemis- ja koostööoskus; pingetaluvus; hea arvutikasutamise oskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Idiomas: estonio (Intermedio alto); ruso (Intermedio alto).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5556 6164
  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1393256.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones ofertadas.