Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Directores administradores y comerciales > Peaspetsialist

Peaspetsialist. Estonia

Ofertas de trabajo en Estonia de Directores administradores y comerciales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid

Descripción de la oferta de trabajo:

kes peab oluliseks puuetega inimeste kaasamist ühiskonda

Tööülesanded: 1. Sise- ja väliskommunikatsioon – EPIKoja kommunikatsioonikanalite sisuline ja vormiline haldamine ning arendamine.

2. Puuetega inimeste ja krooniliste haigete huvikaitse – arengukavade ja õigusaktide analüüs, ekspertarvamuste koostamine, EPIKoja esindamine töörühmades.

3. EPIKoja liikmesorganisatsioonide kaasamine huvikaitsetegevusse.

4. EPIKoja ja liikmesorganisatsioonide arendustegevused.

5. Puuetega inimeste ja krooniliste haigete nõustamine.

6. Põhitegevust toetavate arendusprojektide algatamine ja elluviimine.

Omalt poolt pakume: 1. Mitmekülgset tööd väikeses, professionaalses ja väga toetavas meeskonnas.

2. Paindlikke töötingimusi (sh kaugtöö võimalus)

3. 35 päeva põhipuhkust

4. Tähtajatut töölepingut.

5. Töötasu, mis koosneb põhipalgast ja projektitöö tasudest.

Muud nõuded: Kommunikatsioonitegevuse kavandamise, elluviimise ja arendamise oskus.

Teadmised puuetega inimeste ja krooniliste haigete õigustest ja erivajadustest.

Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles.

Arendusprojektide juhtimise kogemus.

Meeskonna- ja individuaalse töö valmidus.

Enesejuhtimise oskus.

Pingetaluvus.

Suur tahe õppida töö käigus uusi oskusi ja lihvida olemasolevaid

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Eesti Puuetega Inimeste Koda (http://www.epikoda.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks saata CV ja 1 lk motivatsioonikiri teemal „Kuidas panustaksin mina Eesti Puuetega Inimeste Koja huvikaitse- ja kommunikatsioonitegevusse?“ e-postile anneli.habichtepikoda.ee hiljemalt 09.08.2020

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 56 880320
  • Correo electrónico: anneli.habichtepikoda.ee

Identificador de la vacante:1419915.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.