Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Kuljettaja Ruuan Verkkokauppaan Riihimäki, 2 Paikkaa, Henkilöstöpartneri Vertico Oy

Kuljettaja ruuan verkkokauppaan Riihimäki, 2 paikkaa, Henkilöstöpartneri Vertico Oy

Oferta en Finlandia de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme ruoan verkkokauppaan pakettiautonkuljettajaa Hyvinkäälle ja/tai Riihimäelle.

Kotiinkuljetuspalvelu on erityisen suosittu iäkkäiden, autottomien ja lapsiperheiden talouksissa. Ostosten kotiinkuljetus on myös arjen luksusta kenelle vaan, sillä tilaamalla ruoat kotiovelle välttyy painavien ostosten kantamiselta sekä saa lisää vapaa-aikaa arkeen.

Tehtävässä parhaiten menestyy asiakaspalveluhenkinen, joustava ja oma-aloitteinen henkilö, jolla on halu tehdä töitä. Lisäksi on oltava hyvä kunto, koska kuljettaja joutuu viemään ostokset vaikka hissittömän kerrostalon neljänteen kerrokseen asti. Edellytämme hakijalta vähintään B-ajokorttia.

Työvuorot ovat ma-pe klo 09.30- 18.00 välillä. Töitä on 20-25 tuntia/ viikossa

Työtehtäviin kuuluu myös muita kaupan tehtäviä.

Mikäli kiinnostuit tehtävästä. Älä epäröi laittaa heti hakemusta tulemaan. Mainitse mahdolliset suosittelijasi ja liitä hakemukseen CV. Hakuaika päättyy 15.03.2024

Henkilöstöpartneri Vertico Oy on erityisesti palvelualan henkilöstövuokraukseen ja rekrytointeihin erikoistunut henkilöstöpalveluyritys. Välitämme asiakasyrityksiimme sekä persoonaltaan että osaamiseltaan sopivaa henkilöstöä. Työllistämme osaajia palvelualoille, auto-ja kuljetusaloille, rakennusaloille, taloushallinnon, pankki- ja rahoitusaloille, kauneudenhoitoaloille, kiinteistö- ja puhtaanapitoaloille sekä varasto- ja logistiikka-aloille.

20-30h/viikko

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 2.

Empleador: Henkilöstöpartneri Vertico Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:9f9e23fb-a943-4c1b-a486-4053ef25aa67.

Ver las 332 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.