Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Osa-aikainen Pakettiautonkuljettaja Turkuun, 4 Paikkaa, Visio Henkilöstöratkaisut Logistiikka Oy

Osa-aikainen pakettiautonkuljettaja Turkuun, 4 paikkaa, VISIO Henkilöstöratkaisut Logistiikka Oy

Trabajar en Finlandia de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Turussa sijaitsevalle asiakkaallemme hyvät asiakaspalvelutaidot omaavia kuljetusalan ammattilaisia pakettien jakelutehtäviin iltapainotteisesti.

Pääasialliset työtehtävät on lähetysten jakelu- ja noutotehtävät pakettiautomaatteihin ja asiakasyrityksille sähköpakettiautolla. Työ on fyysisesti raskasta, joten tehtävä edellyttää hyvää fysiikkaa.

Mitä odotamme?

- Sujuvaa suomen kielen taitoa (käyttöjärjestelmien kielivalinnan vuoksi)

- Muutaman vuoden kokemusta vastaavista kuljetusalan tehtävistä sekä vahvaa Turun alueen tuntemusta

- B-luokan ajokortti tulee löytyä takataskustasi

- Omatoimista, täsmällistä ja motivoitunutta asennetta työntekoon

- Joustavuutta työaikojen suhteen

Mitä me sitten tarjoamme?

- Pitkäaikaisen työpaikan mielenkiintoisessa työympäristössä - mukavia työkavereita unohtamatta!

- Mahdollisuuden tehdä joustavasti iltavuoroja 0-5 vuoroa/vkossa. Työaika klo 16.30-22. Tehtävä sopii loistavasti esimerkiksi opiskelijalle.

- AKT TES mukaisen palkkauksen alk. 14,87?/h - huomioiden tietenkin aiemman kokemuksesi kuljetusalan tehtävistä.

- Kattavan perehdytyksen tehtävään työsuhteen alussa.

Etsimme pitkäaikaisia ja sitoutuneita työntekijöitä. Työsuhde solmitaan Sinun ja VISIOn välille 6 kuukaudeksi kerrallaan - jatkomahdollisuudella.

Haastattelemme jo hakuaikana, ja paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Mikäli siis tunsit tätä työpaikkailmoitusta lukiessa poltteen sydämessäsi, niin jätä hakemuksesi järjestelmän kautta jo tänään ja nappaa itsellesi uusi työpaikka!

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Henna Kivakka / henna.kivakka(at)visiohr.fi

Mikäli tämä paikka herätti kiinnostuksesi, niin jätä hakemuksesi jo tänään sillä nopeat syövät hitaat! Mikäli kuitenkaan juuri tämä paikka ei osunut kriteereihisi ja etsit toisenlaista työtä, niin käyhän vilkaisemassa muut avoimet työpaikkamme osoitteessa:

www.visiohr.fi/tyopaikat/

5,5h

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 4.

Empleador: VISIO Henkilöstöratkaisut Logistiikka Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:7db5d2fc-f5a9-4c5f-beab-a6468cd4c248.

Ver las 318 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.