Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Kokk

Kokk. Estonia

Ofertas en Estonia de Trabajadores de los servicios personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Sushikokk

Tööülesanded: Sushi ja muu toidu valmistamine vastavalt menüü ja tehnoloogia kirjeldusele.

Köögi korrashoid ja hügieeninõuete täitmine.

Kauba vastu võtmine.

Töö asukoht on Rull restoran Tallinna südalinnas, kus asub sushi restoran ja take-away.

Omalt poolt pakume: Eneseteostusvõimalust

Korraliku palka vastavalt töötulemustele

Meeldivat kollektiivi

Tähtajatut töölepingut

Nominaalajal töötunde kuus ca 170

Võimalik teha ületunde

Muud nõuded: Otsime oma meeskonda töökat eelneva töökogemusega kokka.

Olemas kogemus sushide valmistamisel

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Samurai Sake OÜ (http://www.rullrestoran.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: inforullrestoran.ee

Identificador de la vacante:1441052.

Ver las 187 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.