Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Kokk

Kokk. Estonia

Ofertas de Trabajadores de los servicios personales en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kokk tunneb maitseid ja oskab neid omavahel kombineerida. Koka päev algab kerge hommikusöögiga, seejärel valmistab toeka lõuna ja päeva lõpetab ettevalmistustega järgmiseks päevaks. Julgeb leida põnevaid ühisosasid nostalgilistest roogadest ja tänapäeva hittide hulgast. Oskab planeerida ja tellida toorainet.

Omalt poolt pakume: Pakume huvitavat seltskonda, kakskeelset kollektiivi ja võimalust leida põnevaid retsepte.

Muud nõuded: Kokk on julge, hea suhtleja, riskihimuline ja armastab oma tööd südamega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OÜ Umile.

Instrucciones para solicitar:

Ootan Teie CV-d või motivatsioonikirja riinakem.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5226643
  • Correo electrónico: riinakem.ee

Identificador de la vacante:1429719.

Ver las 299 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.