Oferta en Pohja-Eesti (Estonia) de Personal de apoyo administrativo

Administraator Idakeskuse Spordiklubis

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
sobivalt klienditeenindajalt ootame sõbralikku ja innukat suhtumist oma töösse ning kes oleks samaaegselt nõudlik nii enda kui teiste suhtes; oluliseks eelduseks on ka positiivne ellusuhtumine ning viisakas ja meeldiv suhtlusmaneer. sobilik kandidaat peab tundma tavakasutaja tasemel arvutit, kuna tööd tuleb teha nii meilivahetusprogrammis kui kassasüsteemis spordiklubi klienditeenindaja põhiliseks tööülesandeks on suhtlemine klientidega - nende abistamine kohapeal või telefonitsi. Lisaks klientidele vajaliku info jagamine hindade, kampaaniate, teenuste, keskuses töötavate treenerite ning teenuste kohta kaasaegset töökeskkonda; mõnusat stabiilset kollektiivi; noort ja rõõmsameelset meeskonda; stabiilset sissetulekut; sporditegemise võimalust kandideerimiseks palun saatke CV innaReemplazar por una arrobatasmo.ee.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 896 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 18/10/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Inna Novikova, innaReemplazar por una arrobatasmo.ee

Empresa: TASMO ÄRIGRUPI Aktsiaselts.

Dirección: Punane tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Inna Novikova

Email: innaReemplazar por una arrobatasmo.ee

Ver las 259 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.