Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > administrativo de centro médico/administrativa de centro médico > Zdravstveno Administrativni Sodelavec - M/ž

ZDRAVSTVENO ADMINISTRATIVNI SODELAVEC - M/Ž. Posavska

Vacantes de administrativo de centro médico/administrativa de centro médico en Eslovenia (Posavska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v zdravstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, 10 PRSTNO SLEPO TIPKANJE ZA PISANJE IZVIDOV, MEDICINSKIH POSEGOV IN ODPUSTNIH PISEM, TER DRUGIH BESEDIL PO NAREKU, PO DIGITALNEM DIKTAFONU ALI KASETI, VNAŠANJE IN ŠIFRIRANJE DIAGNOZ, VODENJE STATISTIKE O OPRAVLJENIH STORITVAH, PRIPRAVA VSE POTREBNE DOKUMENTACIJE ZA SPREJEM PACIENTOV (POPIS BOLEZNI, TEMPERATURNI LIST, KLINIČNA POT, RAZLIČNA POTREBNA SOGLASJA , NAPOTNICE, INFORMACIJE O POSREDOVANJU OSEBNIH PODATKOV INP.)SPREJEM IN VPIS BOLNIKOV, PREVERJANJE ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA IN POTRJEVANJE KARTIC ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA IN PRIJAVA ROJSTEV, IZPOLNJEVANJE, PISANJE IN POSREDOVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE, EVIDENTIRANJE IN OBRAČUN STORITEV IN SPREJEM GOTOVINE ZA DOPLAČILA IN SAMOPLAČNIŠKE STORITVE, PRIPRAVA IN ARHIVIRANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE IN DRUGE POSLOVNE DOKUMENTACIJE, POSREDOVANJE USTNIH IN TELEFONSKIH INFORMACIJ V ZVEZI Z DELOVNIM ČASOM AMBULANTE IN ORDINACIJSKIM ČASOM ZDRAVNIKA, NAROČANJE BOLNIKOV IN DRUGE OSNOVNE INFORMACIJE, KI SE NANAŠAJO NA ORGANIZACIJO DELA V AMBULANTAH IN ODDELKIH V OKVIRU ENOT IN IZVEN, , VODENJE EVIDENCE POŠILJANJA PRIPRAVA PREPARATOV Z VSO POTREBNO DOKUMENTACIJO ZA TRANSPORT, VODENJE EVIDENCE PREJETIH IZVIDOV IN POŠILJANJE KOPIJE IZVIDOV OSEBNIM ZDRAVNIKOM, VNOS PODATKOV VSEH OPERACIJSKIH IN ANESTEZIJSKIH ZAPISNIKOV OPERACIJ ČASOVNI ZAPISI TRAJANJA OPERACIJE IN POSEGA V ANESTEZIJI, ČAS BIVANJA PACIENTA V PREBUJEVALNICI), POMOČ PRI OPRAVLJANJU DRUGIH ADMINISTRATIVNIH DEL IN ENOSTAVNEJŠIH DEL V UPRAVNO TEHNIČNIH SLUŽBAH, , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA BREŽICE, Černelčeva cesta 15 , 8250 BREŽICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOLNIŠNICA BREŽICE SPLOŠNA
Contact Phone: 074668107
Contact Email: kadrisb-brezice.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE00280.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios médicos › administrativo de centro médico/administrativa de centro médico ofertadas.