Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ayudante de apoyo al personal investigador universitario > Vodja Področja/enote Ii (z Do 5 Zaposlenimi) Vii/2 - M/ž

Contratación de ayudante de apoyo al personal investigador universitario en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Vodja Področja/enote Ii (z Do 5 Zaposlenimi) Vii/2 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:

VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE STROK. NALOG NA DEL. PODROČJU: PRIPRAVA DOKUMENTOV ZA PRIJAVE NA JAVNE RAZPISE ZA SOFINANC. JAVNIH AV DEL, PRIPRAVA RAZREZOV FINAN. SRED., DOLOČ. VIROV FINANC., VODENJE PORABE ZA POSAM. JAVNA AV DELA, IZRAČUN IN NAJAVA PRODUKC. POTREB ZA PRIPRAVO FIN. NAČRTA; ZA VSAKO JAVNO AV DELO: SPREMLJANJE PRODUKC. ZAHT. OD SINOPSISA DALJE, PRIPRAVA PREDRAČUNA IN ČASOVNIC VSEH FAZ PRODUKCIJE, PLAN SNEMANJA IN DISPOZICIJ, SESTAVA IN ANGAŽIRANJE PRODUKC. EKIPE TER NASTOPAJOČIH IN LOKACIJ, NAČRT. POPROD. KAPACITET, KOORDINACIJA AKTIV. PRI TEHN. POPRODUKCIJI, PRIPRAVA ZAKLJ. OBRAČ. DOKUM. PO RAZPISIH, SODEL. Z ZUN. PARTNERJI; IZVAJANJE OPERAT. NALOG DEL. PODROČJA: KOORDINACIJA IN VODENJE PROD. EKIPE, UREJANJE DOKUM. ZA POSAM. NAROČILA, SODELOV. S FRS PRI NAČRT. PORABE, SKRB ZA PROD. VODENJE SNEMANJA, FIN. NADZOR NAD PROD. SEKTORJI, PORABO FINAN. SRED., UREJANJE AVTORSKIH IN SOROD. PRAVIC, KOORDINIRANJE IZVAJANJA POG. OBVEZNOSTI Z ZUN. PARTNERJI; KOORDINIRANJE, SPREMLJANJE IN IZVAJ. POSTOPKOV DELOV. PODROČJA, SODEL. V KOORDIN. SKUPINAH (REALIZACIJA JAVNIH AV DEL); OBLIKOVANJE POROČIL, SKLEPOV IN STALIŠČ DEL. PODROČJA, POROČILA O CELOL. PRODUKCIJI, PRIPRAVA ANALIZ TER KONČNIH OBRAČUNOV PO POSAM. PROJEKTIH IN POROČIL O FINAN. STANJU ODDELKA; SODEL. PRI PREVERJANJU IN ARHIVIRANJU IZPITNE DOKUMENT. JAVNIH AV DEL; SPREMLJANJE INFORMACIJ IN NOVOSTI NA SVOJEM DEL. PODROČJU; OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DEL. MESTA PO NALOGU NADREJENEGA.

, Aktivno znanje dveh tujih jezikov,  znanja za uporabo računalniških programov,   poznavanje predpisov področja,  komunikativnost,  vodstvene in organizacijske sposobnosti. Šifra delovnega mesta: J017932; TR: VII/2; plačna podskupina: J1; izhodiščni plačni razred: 36. Trajanje zaposlitve: nedoločen čas s polovičnim delovnim časom, predvidena zaposlitev: takoj. Pisne vloge z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev kandidati/ke v razpisnem roku pošljejo na naslov: UL, AGRFT, Trubarjeva cesta 3, 1000 Ljubljana ali preko elektronske pošte., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO, Trubarjeva cesta 3 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BURMEN MILENKOVIČ LILJANA
Contact Phone: 01 251 04 12
Contact Email: dekanatagrft.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD94265.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario ofertadas.