Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > urbanista > Višji Svetovalec – Občinski Urbanist, šifra Delovnega Mesta C027010 - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC – OBČINSKI URBANIST, ŠIFRA DELOVNEGA MESTA C027010 - M/Ž

Oferta en Eslovenia (Gorenjska) de urbanista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito › urbanista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd › Urbanisti/urbanistke.

Descripción de la oferta de trabajo:

URBANIST, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI,

- SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

- SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,

- VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH,

- VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV,

- SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG,

- STROKOVNO SVETOVANJE ŽUPANU V ZADEVAH UREJANJA PROSTORA,

- KOORDINIRANJE PODROČJA URBANIZMA IN SKRB ZA CELOSTNO POLITIKO PROSTORSKEGA RAZVOJA OBČINE,

- SKRB ZA KOORDINACIJO PRIPRAVE PROSTORSKIH ATOV MED OBČINO IN IZDELOVALCEM PROSTORSKEGA AKTA,

- IZVAJANJE NALOG V POSTOPKIH LOKACIJSKE PREVERITVE,

- IZVAJANJE NALOG POVEZANIH S PRIPRAVO STROKOVNIH PODLAG IN ANALIZ NA PODROČJU NAČRTOVANJA IN UREJANJA PROSTORA TER DRUGIH NALOG NA PODLAGI PREDPISOV S PODROČJA DELA,

- IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z MNOŽIČNIM VREDNOTENJEM NEPREMIČNIN,

- IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z UKREPI ZEMLJIŠKE POLITIKE, KI SE NANAŠAJO NA RAZVOJ STAVBNIH ZEMLJIŠČ, VAROVANJE ZEMLJIŠČ, PRENOVO IN UREJENOST PROSTORA,

- VODENJE POSTOPKOV S PODROČJA KOMUNALNEGA OPREMLJANJA STAVBNIH ZEMLJIŠČ,

- ORGANIZIRANJE IN VODENJE POSTOPKOV PRIPRAVE IN OBRAVNAVE PROSTORSKIH AKTOV,

- OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA ODDELKA PO NALOGU NADREJENEGA.

, Celotno besedilo Javnega natečaja št. 1100-0001/2024 z dne 12. 2. 2024 s prilogo (obrazec - Vloga za zaposlitev) je objavljeno na spletni strani Občine Škofja Loka (https://www.skofjaloka.si/), zavihek "Novice in objave", razdelek "Razpisi, javna naročila, natečaji", kategorija "Delovna mesta", in zajema navedbo vseh pogojev za kandidaturo (izobrazba, delovne izkušnje, dodatna znanja/izpiti, itd.) ter druge informacije o delovnem mestu ter načinu prijave in izjavah, ki jih je potrebno podati v vlogi.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: OBČINA ŠKOFJA LOKA, Mestni trg 15 , 4220 ŠKOFJA LOKA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOŽIČ KRISTINA
Contact Phone: 04 511 23 00
Contact Email: kadriskofjaloka.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE25020.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito › urbanista ofertadas.