Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos > Tuotantotyöntekijä, Metallituotteet, Turku, 3 Paikkaa, Innolink Staff Oy, Turku

Contrato en Finlandia (Varsinais-Suomi) de montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos

Tuotantotyöntekijä, Metallituotteet, Turku, 3 Paikkaa, Innolink Staff Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Muut teollisuustuotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kokoonpano / Koneenkäyttäjiä / Tuotannon työntekijöitä

Haemme asiakasyrityksellemme tuotantotyöntekijöitä Turkuun. Työtehtävät painottuvat tuotannon eri työnvaiheisiin. Yritys tuottaa talvirenkaisiin nastoja ja on toimialalla yksi maailman suurimpia.

Toivomme:

- teknistä osaamista ja / tai hyviä kädentaitoja

- huolellisuutta ja tarkkuutta sekä kykyä omaksua nopeasti uusia tehtäviä

- sujuvaa suomen kielen taitoa

- hyvää asennetta ja motivaatiota työntekoon

- mahdollisuutta työskennellä 3 - vuorotyössä

Työhön perehdytetään kattavasti, mutta mahdollinen aiempi kokemus erilaisten koneiden käytöstä katsotaan eduksi. Työsuhde on aluksi vuokratyösuhde ja siitä on hyvät mahdollisuudet päästä asiakasyrityksen omille kirjoille.

Kiinnostuitko? Lähetä CV:si 29.2. 2024 mennessä oheisen sähköisen linkin kautta järjestelmäämme. Haastattelut aloitamme jo hakuaikana, joten toimithan nopeasti. Lisätietoja tehtävästä antaa hakuaikana sähköpostitse Tuomas Kurki, tuomas.kurki(at)innolink.fi.

Innolink Henkilöstöpalvelut on nuorekas ja luotettava henkilöstöalan yritys. Meille on tärkeää, että löydämme työnhakijoille työpaikat, joissa on hyvä olla. Olemme toimineet työntekijöiden ja yritysten matchmakerina jo vuodesta 2009. Tule osaksi meidän kasvavaa joukkuettamme!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 403 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Innolink Staff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:32aa1f6e-b41e-4a84-9459-5689500a2eae.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos ofertadas.