Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos > Kokoonpanotyöntekijöitä Muurameen, 2 Paikkaa, Amiko Jyväskylä Oy, Muurame

Kokoonpanotyöntekijöitä Muurameen, 2 paikkaa, Amiko Jyväskylä Oy, Muurame

Oferta de empleo en Finlandia (Keski-Suomi) de montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Muut teollisuustuotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Löytyykö sorminäppäryyttä ja työkalut pysyvät käsissä? Viihdyt tarkkuutta vaativassa työssä ja etsit mukavassa työporukassa tehtävää tiimityötä?

Etsimme nyt asiakkaallemme reippaita KOKOONPANOTYÖNTEKIJÖITÄ Muurameen. Työnkuvaan kuuluvat monipuoliset tuotannon työtehtävät sähkö- ja puukiukaiden kokoonpanon vaiheiden parissa.

Tässä tehtävässä menestyäksesi tarvitset reipasta ja ahkeraa asennetta, tarkkuutta, huolellisuutta, oppimishalua uusiin tehtäviin sekä oma-aloitteisuutta. Olet tiimityöskentelijä, mutta kykenet myös itsenäiseen työhön. Aikaisempi kokemus kokoonpanotöistä tai alalle soveltuva koulutus nähdään etuna.

Työt alkavat heti sopivien henkilöiden löydyttyä ja sinua odottaa kokoaikainen työ. Tässä tehtävässä tulet työskentelemään kahdessa vuorossa klo 06:00-22:00 välillä ja palkkasi tulee asettumaan 12 - 12,50 e/h välille osaamisesi huomioiden.

Vaatimuksena tehtävään on täysi-ikäisyys, suomen kielen taito sekä valmius vuorotyöhön.

Kiinnostuitko? Laita hakemus jo tänään! Haastattelut aloitetaan hakuaikana ja työt alkavat sopimuksen mukaan pikaisellakin aikataululla. Mikäli kiinnostuksesi heräsi tehtävää kohtaan ja uskot olevasi etsimämme tekijä, jätäthän hakemuksen osoitteessa www.amiko.fi! Lisätietoa tehtävästä antaa Amikolta Hannele, p. 0503626339, hannele.alardtamiko.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 115 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Amiko Jyväskylä Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:34653f06-beb7-4415-b16b-e82f3746313a.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos ofertadas.