SVETOVALEC - PRIPRAVNIK ZA USPOSABLJANJE ZA URADNIŠKO DELOVNO MESTO - M/Ž

Búsqueda de Profesionales en derecho en Spodnjeposavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRAVNIK, Določen čas, 10 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE NALOG PO PROGRAMU PRIPRAVNIKOVEGA USPOSABLJANJA: USPOSABLJANJE ZA PRIPRAVO SPLOŠNIH IN DRUGIH AKTOV LOKALNE SKUPNOSTI, USPOSABLJANJA ZA PRIPRAVO PREDLOGOV ZA IZVRŠBO IN ODGOVOROV NA TOŽBENE ZAHTEVKE, USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NALOG SPREMLJANJA STANJA TERJATEV IN PODAJANJE PREDLOGOV ZA ODPIS TERJATEV, USPOSABLJANJE ZA PRIJAVO TERJATEV OBČINE V STEČAJNIH POSTOPKIH IN PRISILNIH PORAVNAVAH TER SPREMLJANJE IN SODELOVANJE V POSTOPKIH, USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Podrobnosti o prostem delovnem mestu in pogoji javne objave so objavljeni na spletni strani Občine Krško: www.krsko.si. Ostali pogoji: državljanstvo RS, nekaznovanost. Zaželena znanja: vozniški izpit B kategorije.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBČINA KRŠKO.

Dirección: Cesta krških žrtev 14 , 8270 KRŠKO.

Contacto: KOŠTOMAJ TATJANA

Email: obcina.krskoReemplazar por una arrobakrsko.si

Teléfono: 07 49 81 331.

Ver las 163 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.