Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Profesionales en derecho > Svetnik V Pravosodju V Strokovno Informacijskem Centru, V Službi Za Informacijsko Podporo, številka Dm 73 - M/ž

SVETNIK V PRAVOSODJU V STROKOVNO INFORMACIJSKEM CENTRU, V SLUŽBI ZA INFORMACIJSKO PODPORO, ŠTEVILKA DM 73 - M/Ž

Oferta de empleo de Profesionales en derecho en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC V PRAVOSODNIH ORGANIH, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, –IZVRŠEVANJE ZADEV UPRAVE ORGANA, –VODENJE IN KOORDINIRANJE DELA OSEBJA ORGANA, –OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL SKLADNO S PREDPISI, KI UREJAJO POSTOPEK NA POSAMEZNEM PODROČJU, IN MATERIALNIMI PREDPISI, –SPREJEM ODLOČITEV IN PRIPRAVA STROKOVNIH PODLAG ZA NAJPOMEMBNEJŠE ODLOČITVE NA PODROČJU DELOVANJA ORGANA, –PRIPRAVA POMEMBNEJŠIH POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ, –DEFINIRANJE, NAČRTOVANJE IN OPTIMIZIRANJE TER POSODABLJANJE POSLOVNIH PROCESOV, –KOORDINACIJA DELA NA PODROČJU IKT, –PLANIRANJE IS, –KONCIPIRANJE INFORMACIJSKE REŠITVE, –KOORDINIRANJE Z IZVAJALCI, NADZIRANJE, –SODELOVANJE PRI IMPLEMENTACIJI NOVIH REŠITEV IKT, –IZVAJANJE ANALIZE UPORABE, –SODELOVANJE PRI PROJEKTIH S PODROČJA IKT (E PRAVOSODJE), –OBLIKOVANJE IN VZDRŽEVANJE BAZ PODATKOV, –NUDENJE STROKOVNE POMOČI UPORABNIKOM S PODROČJA IKT, –DRUGE NALOGE PO ODREDBI VODJE SIC, GENERALNEGA DRŽAVNEGA TOŽILCA ALI GENERALNEGA DIREKTORJA. , univerzitetna ali najmanj visoka strokovna s specializacijo oziroma magisterijem /druga stopnja/, izpit iz Državnotožilskega reda, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, najmanj 6 let delovnih izkušenj, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Kandidati/ke naj pošljejo prijavo na prijavnem obrazcu v skladu z objavo javnega natečaja na spletni strani Vrhovnega državnega tožilstva RS od 18.10.2018 do 26.

10.2018.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: VRHOVNO DRŽAVNO TOŽILSTVO REPUBLIKE SLOVENIJE, Trg Osvobodilne fronte 13 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DULMIN TOMAŽ
Contact Phone: 01 434 19 46
Contact Email: kadrovska.vdtrs-rs.si

Identificador de la vacante:NG68445 .

Ver las 131 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.