Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Vodja Oddelka Za Investicije V Uradu Za Infrastrukturo, Oddelku Za Investicije - M/ž

VODJA ODDELKA ZA INVESTICIJE V URADU ZA INFRASTRUKTURO, ODDELKU ZA INVESTICIJE - M/Ž

Empleo de personal directivo de la administración pública en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USMERJANJE IN NADZOROVANJE DELA ODDELKA TER SKRB ZA ZAKONITO, PRAVOČASNO IN UČINKOVITO OPRAVLJANJE NALOG ODDELKA, PRIPRAVA PREDLOGOV SPLOŠNIH AKTOV IZ PRISTOJNOSTI ODDELKA,  PRIPRAVA PREDLOGOV RAZVOJNIH PROGRAMOV S PODROČJA DELA ODDELKA,

VODENJE IN ODLOČANJE GLEDE NA DANA POOBLASTILA V UPRAVNIH POSTOPKIH,   SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE KLJUČNIH SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV Z DELOVNEGA PODROČJA, VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH, SODELOVANJE PRI ORGANIZIRANJU IN IZVAJANJU NALOG PRI PRIPRAVI IN IZVAJANJU OBČINSKEGA PRORAČUNA, REBALANSA PRORAČUNA IN ZAKLJUČNEGA RAČUNA, IZVAJANJE PREDPISANEGA PISARNIŠKEGA POSLOVANJA, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., Posebni pogoji: usposabljanje za imenovanje v naziv. Želeno znanje: poznavanje upravnega poslovanja. Prijavi je potrebno priložiti PISNE IZJAVE in oddati NA OBRAZCU - VLOGA ZA ZAPOSLITEV, ki je sestavni del objave javnega natečaja. Celotno besedilo objave javnega natečaja in kaj mora prijava vsebovati je objavljeno na spletni strani Mestne občine Novo mesto (https://www.novomesto.si/postopki/uradne-objave/).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 181 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: MESTNA OBČINA NOVO MESTO, Seidlova cesta 1 , 8000 NOVO MESTO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VOVKO SILVA
Contact Phone: 041 383 361
Contact Email: mestna.obcinanovomesto.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PG07330.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.