Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Samostojni Strokovni Delavec Vii/2 (i) - M/ž

Trabajos en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de personal directivo de la administración pública

Samostojni Strokovni Delavec Vii/2 (i) - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz.

30.6.2026, polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU RAZISKOVALNEGA PROGRAMA INŠTITUTA IN RAZISKOVALNIH PROJEKTOV TER STROKOVNA POMOČ RAZISKOVALCEM, SPREMLJANJE RAZVOJA INFORMACIJSKE ZNANOSTI IN PRENOS NOVIH ZNANJ NA PODROČJA DELOVANJA INŠTITUTA, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU DIGITIZACIJE, PODPORA RAZISKOVALCEM GLEDE RAVNANJA Z RAZISKOVALNIMI PODATKI, PODPORA RAZISKOVALCEM GLEDE RAVNANJE Z RAZISKOVALNIMI REZULTATI, SPREMLJANJE NACIONALNE REGULATIVE NA PODROČJU ODPRTE ZNANOSTI IN SODELOVANJE PRI PRILAGAJANJU INŠTITUTSKE POLITIKE NA PODROČJU ODPRTE ZNANOSTI, DOPOLNJEVANJE IN VZDRŽEVANJE SPLETNE STRANI INŠTITUTA, DOPOLNJEVANJE IN VZDRŽEVANJE REGISTRA PROJEKTOV INŠTITUTA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PROMOCIJSKIH VSEBIN ZA SOCIALNA OMREŽJA, TEHNIČNA POMOČ PRI UREJANJU INŠTITUTSKIH PUBLIKACIJ, STALNO STROKOVNO IZPOPOLNJEVANJE (ZLASTI NA PODROČJU ODPRTE ZNANOSTI, VARSTVA OSEBNIH PODATKOV ITD.), OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU DIREKTORJA IN VODJE SPECIALIZIRANEGA INDOK CENTRA., Pogoji za prijavo na prosto delovno mesto SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (I) so objavljeni na spletni strani Inštituta za narodnostna vprašanja ( invinv.si ), dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1230 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: INŠTITUT ZA NARODNOSTNA VPRAŠANJA, Erjavčeva cesta 26 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FON JAGER PIA
Contact Phone: 01 200 18 72
Contact Email: invinv.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PG07755.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.