Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > trabajador social/trabajadora social > Strokovni Delavec Na Csd - M/ž

STROKOVNI DELAVEC NA CSD - M/Ž. Primorsko-notranjska

Contratación en Eslovenia (Primorsko-notranjska) de trabajador social/trabajadora social

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIALNI DELAVEC, poskusno delo , Določen čas  oz. do 11. 12. 2024, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO ZAKONU, UKREPOV IN JAVNIH POOBLASTIL, IZVAJANJE SOCIALNO-VARSTVENIH STORITEV IN SODELOVANJE Z DRUGIMI IZVAJALCI STORITEV TER PROGRAMOV, SKRB ZA CELOSTNO STROKOVNO OBRAVNAVO UPORABNIKOV  (TIMSKO DELO, SODELOVANJE Z INSTITUCIJAMI PRI VODENJU POSAMEZNIH POSTOPKOV), VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV, VODENJE EVIDENC, ZBIRK PODATKOV, DOKUMENTACIJE, PRIPRAVA POROČIL, SPREMLJANJE ZAKONODAJE S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, IZVAJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DIREKTORJA ALI POMOČNIKA DIREKTORJA.

, STROKOVNI DELAVCI SO DELAVCI, KI SO KONČALI DRUGO BOLONJSKO STOPNJO, KI IZOBRAŽUJE ZA SOCIALNO DELO IN SO OPRAVILI PRIPRAVNIŠTVO TER STROKOVNI IZPIT ZA DELO NA PODROČJU SOCIALNEGA VARSTVA. STROKOVNI DELAVCI SO TUDI DELAVCI, KI SO KONČALI DRUGO BOLONJSKO STOPNJO, ŠOLO PSIHOLOŠKE SMERI, PEDAGOŠKE SMERI IN NJENIH SPECIALNIH DISCIPLIN, UPRAVNE, PRAVNE, SOCIOLOŠKE, ZDRAVSTVENE SMERI - SMER DELOVNE TERAPIJE IN TEOLOŠKE SMERI Z USTREZNO SPECIALIZACIJO TER IMAJO ENO LETO DELOVNIH IZKUŠENJ NA PODROČJU SOCIALNEGA VARSTVA, OPRAVLJENO PRIPRAVNIŠTVO IN STROKOVNI IZPIT PO TEM ZAKONU (ZSV)., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 79 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Center za socialno delo Primorsko-Notranjska, Novi trg 6, 6230 POSTOJNA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SILA ROK
Contact Phone: 057001222
Contact Email: rok.silagov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PD66895.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social ofertadas.