Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor de libros/vendedora de libros > Ruokatorimyyjiä Mikkeliin, 4 Paikkaa, Vara-apu Henkilöstöpalvelut Oy, Mikkeli

Trabajos de vendedor de libros/vendedora de libros en Etelä-Savo (Finlandia)

Ruokatorimyyjiä Mikkeliin, 4 Paikkaa, Vara-apu Henkilöstöpalvelut Oy, Mikkeli

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor de libros/vendedora de libros.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy välittää vuokratyövoimaa päivittäistavarakaupan alalle. Työntekijöistämme 98 % suosittelee Vara-Apua.

Haemme joukkoomme työntekijöitä, jotka haluaisivat tehdä ahkerasti töitä!

Vara-Avulla sinun on mahdollista työskennellä eri viikonpäivinä kaikkina kaupan aukioloaikoina. Aikaisempaa kokemusta ruokakaupan työstä ei vaadita, koulutamme tehtäviin.

Ruokatorilla työskennellessä vaaditaan hygieniapassia.

Odotamme, että teet työsi positiivisella asenteella ja olet huolellinen. Tässä työssä asenne ratkaisee! Aikaisempi kokemus asiakaspalvelutyöstä sekä mahdollisuus tehdä viikottain useampi vuoro katsotaan eduksi, mutta ei ole välttämätöntä.

Tarjoamme mukavat työkaverit sekä siistin sisätyön.

Kaupan- TES palkkaus. Huomioithan hyvät ilta- ja viikonloppulisät!

Olisiko tässä Sinun tilaisuutesi?

Huomioimme vain hakemukset, jotka on täytetty oheisen linkin kautta:

Käymme hakemuksia läpi päivittäin ja nopeimmillaan saat kutsun haastatteluun jo samana päivänä.

Tervetuloa meille töihin!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 122 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:ce7408c4-b568-4ac9-8bf0-c74bad35a1cb.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor de libros/vendedora de libros ofertadas.