Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor de libros/vendedora de libros > Myyjän Kesätyö, Peterzéns Oy, Kustavi

Myyjän kesätyö, Peterzéns Oy, Kustavi. Varsinais-Suomi

Demanda en Varsinais-Suomi (Finlandia) de vendedor de libros/vendedora de libros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor de libros/vendedora de libros.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluaisitko viettää kesän Turun saaristossa, Kustavissa?

Peterzénsin vierasvenesatama on mitä hienoin paikka tulla kesätöihin!

Tarvitsemme tarjoilijoita, siivoajia, myymälänhoitajia, tiskareita, myös lastenhoitajaa (Lapset kouluikäisiä)..

Meillä on tarjolla monipuolisia tehtäviä mitä ihanimmassa miljöössä.

Työkään ei tunnu työltä kun saa samalla nauttia saariston tunnelmasta ??.

Paikkamme on auki kesä-elokuun ja tarjolla on useita aktiviteettejä: Naisten ja miesten vaatteiden

designshop, minigolf, padel-kenttä, Seaside-sisustusliike, boathousit majoittumiseen, tilaussauna.

Mitä edellytämme Sinulta:

- Hygienia- ja anniskelupassi

Voit myös hakea töihin ilman kyseisiä passeja. Työtehtävistä rajautuu siinä tapauksessa pois

tarjoilijan tehtävät mutta voit edelleen hakea siivoojaksi, tiskariksi, lastenhoitajaksi tai

myymälään.

- Reipasta otetta kaikkiin tehtäviin!

- Joustoa, työvuorot ja -tehtävät vaihtelevat

- Asiakaspalveluhenkisyyttä

Majoituskaan ei ole ongelma, sekin järjestyy kauttamme. Majoitus on yksinkertainen mutta toimiva,

sijaitsee sataman läheisyydessä, max 1km päässä.

Mitä vielä mietit, laita hakemusta jo tänään ja vietä kaikkien aikojen kesä kanssamme!

Lisätietoja:

Leontina Peterzéns

leontinapgmail.com

www.peterzens.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Peterzéns Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:9f6592d1-c6d7-41e2-966d-e58bb274e014.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor de libros/vendedora de libros ofertadas.