Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Računovodja Vii/1 Ali Računovodja Vii/2 - M/ž

RAČUNOVODJA VII/1 ALI RAČUNOVODJA VII/2 - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Ofertas de empleo en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA RAČUNOVODSTVO, REVIZIJO IPD., poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev oz. z možnostjo podaljšanja oziroma sklenitev pogodbe za nedoločen čas, polni delovni čas, 40, POMOČ DIREKTORJU PRI ORGANIZIRANJU POSLOVANJA IN VODENJA ENOTE UPRAVA, PRIPRAVLJANJE PODATKOV IN ANALIZ ZA PLANIRANJE DEJAVNOSTI ZAVODA, PRIPRAVA KNJIGOVODSKIH LISTIN, VODENJE GLAVNE KNJIGE, VODENJE POMOŽNIH KNJIG, OBRAČUNAVANJE PLAČ IN POGODBENIH DEL, LIKVIDACIJA RAČUNOV ZAVODA IN NJEGOVIH ORGANIZACIJSKIH ENOT, IZDAJANJE RAČUNOV ZA PRAVNE IN FIZIČNE OSEBE IN DRUGIH POLOŽNIC ZA ZAVOD KOT CELOTO IN NJEGOVO ORGANIZACIJSKE ENOTE, SPREMLJANJE SPREMEMB PRI RAČUNOVODSKO FINANČNIH ZAKONIH IN PREDPISIH., Poznavanje računovodskih predpisov in zakonodaje (SRS, ZDDV, ZJN…), poznavanje dela z  računalnikom (Excel, Word) in računovodskih aplikacij (SAOP je prednost), izkušnje na podobnih področjih dela in v podobni instituciji, delo na razpisih in EU projektih, sposobnost za organiziranje in koordiniranje dela, skrbnost, natančnost, zanesljivost, doslednost in ažurnost, sposobnost za timsko delo. Prijava kandidata na razpisano prosto delovno mesto mora vsebovati: motivacijsko pismo, življenjepis z opisom delovnih izkušenj, iz katerih je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj, dokazilo o izobrazbi.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE IN KULTURO TREBNJE, Kidričeva ulica 2 , 8210 TREBNJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BREZNIKAR VESNA
Contact Phone: 07 34 82 105
Contact Email: cikciktrebnje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF93628.