Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de centro educativo/directora de centro educativo > Ravnatelj Oe Doma - M/ž

RAVNATELJ OE DOMA - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Trabajar de director de centro educativo/directora de centro educativo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAVNATELJ VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA ZAVODA, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA, NAČRTUJE IN VODI DELO V DOMU,ODGOVARJA ZA STROKOVNO-PEDAGOŠKO VODENJE DOMA,PRIPRAVLJA RAZVOJNI PROGRAM DOMA  IN ODGOVARJA ZA NJEGOVO URESNIČEVANJE,PODPISUJE JAVNE LISTINE DOMA, VEZANE NA VZGOJNI PROCES TER SKRBI ZA UREJENOST IN SHRANJEVANJE DOKUMENTACIJE,SPREJME SKLEP O HRAMBI IN UPORABI PEČATOV DOMA  TER DOLOČI DELAVCE, KI SO ODGOVORNI ZANJE,PRIPRAVLJA PREDLOG LETNEGA DELOVNEGA NAČRTA DOMA  IN JE ODGOVOREN ZA NJEGOVO IZVEDBO,ODGOVARJA ZA NAMENSKO PORABO SREDSTEV DOMA,ODGOVARJA ZA URESNIČEVANJE PRAVIC OTROK IN MLADOSTNIKOV,VODI DELO VZGOJITELJSKEGA  ZBORA DOMA, OBLIKUJE PREDLOG NADSTANDARDNIH PROGRAMOV,SPODBUJA IN NAČRTUJE STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN IZPOPOLNJEVANJE DELAVCEV,ORGANIZIRA MENTORSTVO ZA PRIPRAVNIKE,PRISOSTVUJE PRI VZGOJNEM DELU STROKOVNIH DELAVCEV, SPREMLJA NJIHOVO DELO IN JIM SVETUJE,USKLAJUJE INTERESE DELAVCEV, STARŠEV IN OTROK OZ. MLADOSTNIKOV,SPREMLJA IN INTERDISCIPLINARNO OBRAVNAVA OTROKE IN MLADOSTNIKE NA OPERATIVNIH TIMIH IN STROKOVNI SKUPINI,..., Kandidat mora za imenovanje na funkcijo ravnatelja izpolnjevati pogoje v skladu z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI).

Kandidat mora imeti pedagoške, vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za uspešno vodenje organizacijske enote, za vodenje katere kandidira. Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev (dokazila o: izobrazbi, nazivu,  opravljenem strokovnem izpitu, opravljenem ravnateljskem izpitu, delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju, potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo iz evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost in potrdilo sodišča, da kandidat ni v kazenskem postopku) pošljite v 10 dneh od objave razpisa na naslov: Center za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje, Novi trg 43a, 1241 Kamnik, z oznako “Prijava na razpis za ravnatelja Doma ”.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1224 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK, NOVI TRG 43 A, 1241 KAMNIK.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PAVLINIČ ALENKA
Contact Phone: 01 83 01 303
Contact Email: alenka.pavliniccirius-kamnik.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF98430.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo ofertadas.