Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de partería > Prvostupnik/ca Primaljstva

PRVOSTUPNIK/CA PRIMALJSTVA. Croacia

Empleos de Profesionales de partería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de partería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Midwifery associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

2. Prvostupnik/ca primaljstva 4 izvršitelja

Uvjeti: prvostupnik/ca primaljstva, položeni stručni ispit i odobrenje za samostalan rad

Uz prijavu (zamolbu) potrebno je priložiti: životopis, preslike dokaza iz točke „Uvjeti“ (nalaze se uz navedeno radno mjesto), domovnicu, dokaz o radnom stažu, (potvrdu nadležne službe Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje).

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja, moraju se u prijavi pozvati na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti kod prijama u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom i članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate, samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, treba priložiti i dokaze propisani čl. 103. st. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji koji su objavljeni na web. str. Ministarstva hrvatskih branitelja.

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaja osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta trebaju priložiti i dokaze iz članka 49. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta treba priložiti i dokaze o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave.

Radni odnos se zasniva uz probni rad sukladno Pravilniku o radu.

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata, moguće je provesti usmeno i pisano testiranje u svrhu provjere znanja, vještina, sposobnosti i prednosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati primaju u radni odnos.

Kandidati su slanjem svoje prijave suglasni da se, ako budu izabrani, njihovi podaci objave na Internetskoj stranici i oglasnoj ploči Kliničke bolnice „Merkur“.

Prijave se zajedno s dokazima o ispunjavanju uvjeta radnog mjesta podnose isključivo pisanim putem u zatvorenoj kuverti na sljedeću adresu: Klinička bolnica Merkur, Zagreb, Zajčeva 19, osobno u Urudžbeni zapisnik ili putem pošte.

Na kuverti je potrebno napisati za koje se radno mjesto kandidat javlja.

Nepotpune i nepravovremene prijave i prijave kandidata koji ne ispunjavaju formalne uvjete navedene u natječaju neće se razmatrati.

Pozivi na razgovore bit će objavljeni na internetskoj stranici Kliničke bolnice Merkur.

Za kandidata koji ne pristupi razgovoru ili testiranju prema pozivu na internetskoj stranici Kliničke bolnice Merkur, smatrat će se da je povukao svoju prijavu.

O rezultatu izbora prijavljeni kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na internetskoj stranici www.kb-merkur.hr.

Kandidati koji nisu izabrani mogu svoju natječajnu dokumentaciju podići u Kadrovskoj službi u roku od 8 dana od zaključenje natječaja.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na ovaj natječaj mogu se ravnopravno javiti osobe oba spola.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: K.B. 'Merkur'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ZAGREB, ZAJČEVA 19

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452150.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de partería ofertadas.