Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de partería > 3. Viša Primalja M/ž

Contrato en Croacia de Profesionales de partería

3. Viša Primalja M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de partería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Midwifery associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

„Na temelju Odluke ravnatelja Kliničkog bolničkog centra Split, raspisuje se

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos (m/ž)

II. RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME; ZAMJENA ZA PRIVREMENO ODSUTNE RADNIKE

3. viša primalja - 6 izvršitelja

Uvjeti:

  • VŠS viša škola za primalje/ studij primaljstva
  • viša primalja/ prvostupnik primaljstva
  • odobrenje za samostalni rad

Prilikom prijave na natječaj kandidati su dužni priložiti:

  • zamolba
  • životopis
  • preslika diplome o završenoj školi/studiju
  • preslika odobrenja za samostalan rad

Kandidati potrebne dokumente dostavljaju isključivo u neovjerenim preslikama, koje se neće vraćati. Nepravovremene prijave, prijave s nepotpunom dokumentacijom kao i one u kojima u zamolbi nije jasno naznačeno radno mjesto i vrsta radnog odnosa na koje se osoba prijavljuje, izuzet će se iz razmatranja, a natječajnu dokumentaciju nakon objave Odluke o prijemu u radni odnos kandidati mogu podići u roku od 30 dana u Službi za upravljanje ljudskim resursima. Nakon proteka roka nepreuzeta Natječajna dokumentacija biti će uništena.

Ukoliko se osoba javlja na Natječaj za više radnih mjesta, dužna je za svako radno mjesto dostaviti potpunu traženu dokumentaciju.

KBC Split pridržava pravo dodatnih testiranja odnosno razgovora s kandidatima, a poziv na pisano testiranje odnosno na razgovor objavit će se na Web stranici KBC Split. Kandidati su dužni pratiti objave poziva za pisano testiranje odnosno razgovor na Web stranici KBC Split (rubrika: Natječaji/natječaji za posao).

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu sa člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na Natječaj u zamolbi dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu sa člankom 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata uz prijavu na Natječaj u zamolbi dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 48.f. citiranog Zakona dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom s time da se pod tim dokazom smatraju javne isprave o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom, kao i dokaz o načinu prestanku radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca.

Molbe kompletirane potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja s navedenom dokumentacijom s naznakom „Za Natječaj“, dostavljaju se poštom na adresu Klinički bolnički centar Split, Vjekoslava Spinčića 1, Split ili neposredno u Prijemnu kancelariju na istoj adresi.

Prijavom na ovaj Natječaj smatra se da je kandidat dao svoju privolu za obradu i objavu osobnih podataka vezano za realizaciju ovog Natječaja.

KBC Split pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, kao i dijela Natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja.

Rok za podnošenje molbe je osam (8) dana od dana objave Natječaja.“

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vjekoslava Spinčića 1, 21000 Split

Zamolba: Vjekoslava Spinčića 1, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2464900.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de partería ofertadas.