Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > técnico de mantenimiento de carreteras/técnica de mantenimiento de carreteras > Preglednik Cest - M/ž

PREGLEDNIK CEST - M/Ž. Goriška. Eslovenia

Contrato de técnico de mantenimiento de carreteras/técnica de mantenimiento de carreteras en Goriška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil › técnico de mantenimiento de carreteras/técnica de mantenimiento de carreteras.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice za gradbeništvo, geodezijo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC CEST, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NADZORA NAD RAZMERAMI NA CESTAH TER VIZUALNO PREVERJANJE STANJA VSEH SESTAVNIH DELOV CEST.

IZVAJANJE MANJŠIH VZDRŽEVALNIH ALI VAROVALNIH DEL IN MERITEV NA CESTI.

PREGLED CEST PO DELOVNEM NAČRTU, ZAZNAVA OKVAR IN NEPRAVILNOSTI TER POPIS ŠKODE.

PRAZNJENJE KOŠEV NA JAVNIH POVRŠINAH.

VODENJE EVIDENC PREGLEDOV IN OKVAR, PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV IN PRIORITET ZA POPRAVILA CEST IN JAVNIH POVRŠIN TER POROČANJE.

IZDAJANJE OBVESTIL LASTNIKOM, KI KRŠIJO PRAVILA VAROVANJA CESTNEGA VAROVALNEGA PASU IN OBVEŠČANJE PRISTOJNIH SLUŽB.

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGOV POPRAVIL NA CESTAH IN JAVNIH POVRŠINAH.

POSTAVLJANJE IN ODSTRANJEVANJE CESTNIH ZAPOR TER KONTROLA PROMETNE SIGNALIZACIJE.

OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU NADREJENEGA., IZPLAČILO VSEH DODATKOV POVEZANIH Z DELOM (NADURE, PRIPRAVLJENOSTI, DODATEK ZA DELOVNO DOBO IN STALNOST).

REDNO IZPLAČILO STIMULACIJ, VIŠJI REGRES OD MINIMALNEGA, IZPLAČILO POSLOVNE USPEŠNOSTI. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o., Carl Jakoba ulica 4 , 5280 IDRIJA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOŽIČ IRMA
Contact Phone: 05 37 27 231
Contact Email: kadrovskakomunalaidrija.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD43299.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil › técnico de mantenimiento de carreteras/técnica de mantenimiento de carreteras ofertadas.