Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > vigilante de seguridad > Ostraha Prodejny Penny, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Ostraha prodejny Penny, Pracovníci ostrahy, strážní

Contratación de vigilante de seguridad en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

Upřesňující údaje:

o dohodě nástup možný ihned.

Požadujeme :

Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.

Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

Pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží.

Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:

Práci na denní směny, 12 hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.

Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.

Vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 10.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.sekurogmail.com , nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.

Región: Středočeský kraj.

Ver 127 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: SEKURO & Group s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Gebauerová. Tel.: +420 734 514 315. E-mail: nabor.sekurogmail.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 514 315
  • Correo electrónico: nabor.sekurogmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:27514380771.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.