Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > vigilante de seguridad > Ostraha Prodejny , Pracovníci Ostrahy, Strážní

OSTRAHA PRODEJNY , Pracovníci ostrahy, strážní

Ofertas en República Checa (Středočeský kraj) de vigilante de seguridad

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme: výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.

Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrumprotektia.cz

Región: Středočeský kraj.

Ver 126 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: Protektia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Svatava Šašková. Tel.: +420 734 881 686. E-mail: nabor1.centrumprotektia.cz . Adresa: Heršpická 993/11b, Štýřice, 639 00  Brno 39.

  • Ciudad: Brno; Código postal: 639 00; Dirección: Heršpická 993/11b, Štýřice, 639 00 Brno 39
  • Teléfono: +420 +420 734 881 686
  • Correo electrónico: nabor1.centrumprotektia.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:28653740734.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.