Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > vigilante de seguridad > Ostraha Obchodního Domu, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Ostraha Obchodního domu, Pracovníci ostrahy, strážní

Trabajar de vigilante de seguridad en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík, věk nad 18 let,

- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování,

- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,

- základy práce na PC pro kamerový systém,

- praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

- strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Nabízíme:

práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nástup možný IHNED.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefonní kontakt.

NECHODIT na pobočku.

Kontakt 734 881 686  - Po - Pá - 9:00 - 16:00 hod nebo e-mail: nabor.centrumprotektia.cz

Región: Středočeský kraj.

Ver 126 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: Protektia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Svatava Šašková. Tel.: +420 734 881 686. E-mail: nabor1.centrumprotektia.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 881 686
  • Correo electrónico: nabor1.centrumprotektia.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:28767940774.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.