Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj / Odgojiteljica

ODGOJITELJ / ODGOJITELJICA. Croacia

Oferta de trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

•Odgojno obrazovni rad sa djecom predškolskog uzrasta

Temeljem čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07 i 94/13 i 98/19,57/22,101/23), Upravno vijeće Dječjeg vrtića Snjeguljica dana 21. 03. 2023., objavljuje

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA – PREDŠKOLSKE DJECE

na određeno puno radno vrijeme – 2 izvršitelja

Uvjeti za radno mjesto odgojitelja/ice su: članak 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19,57/22;98/19,57/22,98/19)

• završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za odgojitelja

Uz prijavu treba priložiti:

  • presliku dokaza o stručnoj spremi;
  • dokaz o radnom iskustvu, presliku potvrde iz elektronske baze podataka
  • HZMO o dosadašnjem radnom iskustvu;
  • presliku dokaza o položenom stručnom ispitu ako je položen (na natječaj se može javiti i pripravnik koji ima obvezu polaganja stručnog ispita)
  • uvjerenje o nekažnjavanosti za kaznena i prekršajna djela iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju;
  • presliku domovnice.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uvjeti:

Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete iz članka 24. i 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843,

a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju potražiti na slijedećoj stranici:

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnoj stranici vrtića.

Prijave dostaviti isključivo na email: dvsnjeguljicarigmail.com (u roku od 8 dana od dana objave natječaja).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ SNJEGULJICA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Bože Starca Jurićeva 58

Email: dvsnjeguljicarigmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477794.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.