Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica Predškolske Djece

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA PREDŠKOLSKE DJECE. Croacia

Oferta de empleo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („ Narodne novine“ br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja objavljuje

NATJEČAJ

Odgojitelj/ica predškolske djece - 1 izvršitelj/ica

Rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu.

Uvjeti: odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja sukladno članku 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

Zapreke za zasnivanje radnog odnosa u dječjem vrtiću propisane su člankom 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23). Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis;

- dokaz o stručnoj spremi;

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno članku 25. st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br.10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), ne starije od dana objave natječaja;

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak sukladno članku 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br.10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23 ) ne starije od dana objave natječaja.

Potrebna dokumentacija prilaže se u preslici. Izabrani kandidat obvezan je prije potpisa ugovora o radu dostaviti izvornike dokumenata ili ovjerene preslike.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Kandidat koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- ZOHBDR 2021.pdf (gov.hr)

Osoba koja se poziva na prednost sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- Zakon o civilnim stradalnicima iz DR.pdf (gov.hr)

Prijave s potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati poštom na adresu: Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja, M. Dujnića 25, s naznakom „Natječaj – odgojitelj /ica predškolske djece - neodređeno“

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Potpunom prijavom smatra se ona prijava koja je dostavljena u natječajnom roku i sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju, te koja je vlastoručno potpisana.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni objavom na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Petrinjčica www.vrtic-petrinjcica.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PETRINJČICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Milana Dujnića 25, Petrinja

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476687.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.