Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Empleos en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ("Narodne novine" broj 10/97, 107/97, ​​94/13, 98/19 i 57/22), (u daljnjem tekstu Zakona), Dječji vrtića "Medo Brundo" po odluci Upravnog vijeća Dječjeg vrtića "Medo Brundo", raspisuje:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa u Dječjem vrtiću „Medo Brundo“ za radno mjesto:

ODGOJITELJ/ICA

1 izvršitelj/ica, VŠŠ/VSS, rad na određeno puno radno vrijeme

UVJETI - Prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj: 133/97).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je priložiti sljedeću dokumentaciju u preslici:

• Životopis

• Dokaz o stručnoj spremi

• Dokaz o državljanstvu

• Dokaz o radnom stažu - elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od dana objave natječaja)

• Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku 25. stavak 1. Zakona (ne starije od dana objave natječaja)

• Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku 25. stavak 1. Zakona (ne starije od dana objave natječaja)

Radni odnos ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13, 98/19, 57/22).

U skladu s člankom 13. st. 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152,14, 39/18, 32,20) uz prijavu na natječaj dužni su se pozvati na to pravo te, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti i dokaz o invaliditetu (čl. 9. st. 2. i 3.), dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca (čl. 9. st. 18. i 19.).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) uz ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja dužni su priložiti dokaz o priznatom statusu prednosti, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su uz prijavu priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju iz članka 49. stavka 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN42/18) prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka iz natječajne dokumentacije, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili poštom na adresu:

Dječji vrtić „Medo Brundo“, Dubrava 185, 10000 Zagreb

Poštu poslati u zatvorenoj omotnici uz napomenu „ZA NATJEČAJ – ODGOJITELJ/ICA na određeno puno radno vrijeme - 112-01/24-01/07“

Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem, odnosno nepravodobne i nepotpune neće se razmatrati.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Vrtića „Medo Brundo“.

Natječaj vrijedi od 14.3.2024. – 22.3.2024.

O rezultatu natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata objavom na mrežnim stranicama DV “Medo Brundo”.

Dječji vrtić „Medo Brundo“ prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata natječaja u skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka (EU) 2016/679, u svrhu izbora kandidata za raspisano radno mjesto.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić Medo Brundo.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Dubrava 185, 10000 Zagreb

Zamolba: Dubrava 185, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472997.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.