Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > jefe de compras/jefa de compras > Nabavnik - M/ž

Contratación en Eslovenia (Posavska) de jefe de compras/jefa de compras

Nabavnik - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice › Nabavni referenti/nabavne referentke.

Descripción de la oferta de trabajo:

NABAVNIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPIS: PRIDOBIVANJE IN SPREMLJANJE PODATKOV O TRŽNIH RAZMERAH, KONKURENCI, PONUDBI; SKRB ZA DOBAVITELJE – RAZVOJ OBSTOJEČIH, IMPLEMENTACIJA NOVIH; OPTIMIZACIJO CEN IN LOGISTIKE; SKRB ZA PRIHRANKE PODJETJA NA PODROČJU MATERIALOV IN STORITEV; NABAVA STORITEV IN BLAGA; OBVLADOVANJE IN ANALIZA ZALOG.

NUDIMO: DOPOLDANSKO, ENOIZMENSKO DELO, VIKENDI SO PROSTI: DELO V UREJENEM IN STABILNEM PODJETJU; REDNO STIMULATIVNO PLAČILO; DELO V DINAMIČNEM KOLEKTIVU; MOŽNOST USPOSABLJANJA IN IZPOPOLNJEVANJA ZA DELO; DELO SE PRAVILOMA OPRAVLJA V PISARNI.

PRIČAKUJEMO: STROKOVNOST, SAMOZAVESTNOST, KOMUNIKATIVNOST, NATANČNOST, PRILAGODLJIVOST, ZANESLJIVOST, FLEKSIBILNOST,  ČUSTVENO IN MORALNO STABILNOST, PRIPRAVLJENOST NA DELO Z LJUDMI, OBČUTEK ZA POSLOVNOST IN ODGOVORNOST, SAMO ORGANIZIRANOST IN SISTEMATIČNOST;  OBVEZNO DOBRO POZNAVANJE PROGRAMSKIH ORODIJ – EXCEL, WORD, ITD; ZAŽELENO POZNAVANJE KOVINARSTVA, PROIZVODNJE; ZAŽELENO POZNAVANJE MATERIALOV IN PROCESOV; ZAŽELENO POZNAVANJE OPERACIJSKEGA SISTEMA GOSOFT;  OBVEZNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA, DODATNO ZNANJE NEMŠKEGA JEZIKA JE PREDNOST; VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE; NAJMANJ V.

STOPNJA IZOBRAZBE., ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 116 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: TIPS MTC, proizvodnja, storitve in trgovina, d.o.o., Ulica 11. novembra 61 , 8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PETAN DOMEN
Contact Phone: 040 207 050
Contact Email: infotips-mtc.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD90675.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras ofertadas.