Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > 3. Medicinska Sestra/tehničar/primalja (m/ž) (medicinska Sestra/medicinski Tehničar U Primarnoj Zdravstvenoj Zaštiti 3)

Vacantes de Profesionales de enfermería en Croacia

3. Medicinska Sestra/tehničar/primalja (m/ž) (medicinska Sestra/medicinski Tehničar U Primarnoj Zdravstvenoj Zaštiti 3)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 31. Statuta Doma zdravlja Zagreb – Centar (Službeni glasnik Grada Zagreba 3/20, 24/21, 8/23, 30/23 i 11/24), ravnatelj Doma zdravlja Zagreb - Centar, Zagreb, Runjaninova 4, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos na radno mjesto

3. medicinska sestra/tehničar/primalja (medicinska sestra/medicinski tehničar u primarnoj zdravstvenoj zaštiti 3), SSS, 5 izvršitelja (m/ž) na određeno vrijeme radi zamjene odsutnih radnika

Uvjeti: - SSS, medicinska sestra/tehničar opće zdravstvene njege/primalja ili SSS

drugog usmjerenja sa završenim obrazovanjem VŠS, bacc. med. techn.,

- odobrenje za samostalni rad izdano od nadležne Komore,

- poznavanje rada na računalu,

- 1 godina radnog iskustva u struci (osim kandidata koji su završili petogodišnji obrazovni

program za zanimanje medicinska sestra/medicinski tehničar).

Uz pisanu zamolbu (vlastoručno potpisanu) na natječaj, kandidati su obvezni dostaviti:

- životopis;

- preslik diplome/svjedodžbe;

- preslik odobrenja za samostalni rad;

- dokaz o radnom iskustvu - elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od dana objave natječaja;

- preslik uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu (za radna mjesta pod brojem 1. i 2.);

- potvrda ili osobna izjava o poznavanju rada na računalu;

- preslik domovnice ili osobne iskaznice.

Probni rad iznosi mjesec dana za radno mjesto pod brojem 3., dva mjeseca za radno mjesto pod brojem 4. te šest mjeseci za radna mjesta pod brojem 1. i 2.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (N.N. br. 82/08, 69/17) na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju posebnog zakona, u prijavi su dužni pozvati se na to pravo, dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa te dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod prethodnog poslodavca.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21, dalje u tekstu: Zakon), a koji u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava, dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona.

Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja nalaze se i na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske:

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na razgovor i/ili provjeru znanja, sposobnosti i vještina o čemu će kandidati biti obaviješteni elektroničkom poštom.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru ili prethodnoj provjeri znanja u zakazano vrijeme, smatrat će se da je povukao prijavu.

Dom zdravlja Zagreb-Centar zadržava pravo, do donošenja odluke o izboru, poništiti natječaj.

Prijave na natječaj predaju se u zatvorenoj omotnici, poštom ili osobno, u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja, na adresu: Dom zdravlja Zagreb - Centar, Zagreb, Runjaninova 4, s naznakom ''Prijava na natječaj za radno mjesto ________ obavezno navesti naziv radnog mjesta.''

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Objavom obavijesti o izboru kandidata na mrežnoj stranici Doma zdravlja Zagreb - Centar, u roku od osam dana od dana izbora kandidata, kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja.

NAPOMENA:

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka. Dom zdravlja Zagreb - Centar jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja postupka zapošljavanja. Sve pristigle prijave adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima previđenim Pravilnikom o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dom zdravlja ZAGREB-CENTAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Runjaninova 4, 10 000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2485156.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.