Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves > Konekuski - Ce-kortillinen, Kajaani

Empleos de operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves en Finlandia (Kainuu)

Konekuski - Ce-kortillinen, Kajaani

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme Kajaaniin CE-kortillista konekuskia. Työtehtäväsi ovat monipuolisia ja sisältävät pyöräkoneella lastaamista, purun ja hakkeen kuljettamista yhdistelmäajoneuvolla terminaalissa sekä vaihtolavatöitä. Satunnaisesti voi myös olla kuljetustehtäviä terminaalin ulkopuolella, jos ammattipätevyydet ovat voimassa. Kyseessä on siis haasteellinen ja vastuullinen työ tehtävässä, joka vaatii kokemusta pyöräkoneesta ja yhdistelmäajoneuvon kuljettamisesta. Työaika on arkisin, kahdessa vuorossa.

Vaadimme hakijalta ajokorttiluokkaa CE ja hyvää suomen kielen taitoa. Ammattipätevyyksien voimassa olo iso plussa! Lisäksi arvostamme ahkeraa ja oma-aloitteista työasennetta sekä tiimityöskentelytaitoja. Tehtävässä menestyvä henkilö on avoin oppimaan uutta ja toimii sekä itsenäisesti että ohjeiden mukaan.

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä ja kestävät aluksi ainakin syksyyn. Mikäli yritys katsoo sinun sopivan hyvin tehtävään, vakinaistut asiakasyrityksen palvelukseen vuokratyösuhteen jälkeen. Palkkaus 13-16 €/h kokemuksen mukaan.

Jos olet valmis tarttumaan haasteeseen, laita meille hakemus heti tulemaan. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

Lisätietoja tehtävästä antavat

Minna Leinonen, 050 471 7666

minna.leinonenbolt.works

Miska Lahtonen, 050 443 2561

miska.lahtonenbolt.works .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kainuu.

Ver 53 ofertas de trabajo en "Kainuu" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:dc644915-7a92-4fab-9a75-f894ddac2678.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves ofertadas.