Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves > Kaivinkoneenkuljettaja, Kaustinen, Kaustinen

Ofertas de trabajo de operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves en Keski-Pohjanmaa (Finlandia)

Kaivinkoneenkuljettaja, Kaustinen, Kaustinen

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme KAIVINKONEENKULJETTAJAA Kaustiselle!

Työtehtäviisi kuuluu kaivinkoneen käyttö erilaisissa työkohteissa, joissa aikaisempi kokemus on tarpeen. Edellytämme myös valitulta tekijältä voimassaolevaa työturvallisuuskorttia.

Kohteet ovat paikoin vaativia, joten aikaisempi kokemus tehtävässä menestyäksesi on välttämätöntä. 3D-osaamisesta on plussaa ( mutta ei välttämätöntä) , osaat katsoa korot ja toimia itseohjautuvasti työmailla.

Odotamme hakijoilta oma-aloitteisuutta, tarkkuutta ja vastuullisuutta.

TARJOAMME SINULLE:

- Monipuolisen ja mielekkään työnkuvan

- Ammattilaisista koostuvat työkaverit

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Työterveyspalvelut Terveystalolla heti ensimmäisestä työpäivästä alkaen

- Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

HAE MUKAAN!

Hae paikkaa pikaisesti, sillä käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana. Voit liittää mukaan myös CV:n mieluiten pdf-muodossa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 44 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:a7a94a4f-104b-46f0-a29b-64e5a02a55b8.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves ofertadas.