Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > jefe de cocina/jefa de cocina > Keittiömestari / John Scott's, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Keittiömestari / John Scott's, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Trabajos de jefe de cocina/jefa de cocina en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Taide- ja kulttuurialan asiantuntijat sekä keittiöpäälliköt › Keittiöpäälliköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme John Scott's ravintolaan keittiömestaria toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen Turkuun. Työ on kokoaikainen tunteja ollen 112,5 h / 3 vko. Tehtävän palkka on neuvoteltavissa nojaten aiempaan kokemukseesi.

Keittiömestarina vastaat ruokatuotteen laadusta ja kehittämisestä ja varmistat siten osaltasi onnistunutta asiakaskokemusta. Johdat tiimiäsi omalla esimerkilläsi ja toimit olennaisessa osassa keittiön operatiivisessa toiminnassa. Parhaat valmiudet tehtävään antaa aiempi kokemus ravintola-alalla esihenkilönä toimimisesta, yleisten keittiön/ravintolan tunnuslukujen ymmärrys, kehittämisintoinen työote ja hyvät vuorovaikutustaidot. Tehtävä edellyttää hygieniapassin.

Perinteiseen brittipubtyyliin sisustettu ravintola palvelee asiakkaitaan pubiruoan, Kopparbergin siiderien ja hyvän tunnelman kera.

Mikäli kiinnostuit, niin jätä hakemuksesi pian nettisivuillamme olevalla hakulomakkeella. Haastattelemme jo hakuaikana.

Lisätietoja tehtävästä antaa Joonas Luotonen, p. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:63f51143-51e6-4c3f-9131-10ef6a6f838a.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina ofertadas.