Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > jefe de cocina/jefa de cocina > Keittiöpäällikkö, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Keittiöpäällikkö, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Empleo de jefe de cocina/jefa de cocina en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Taide- ja kulttuurialan asiantuntijat sekä keittiöpäälliköt › Keittiöpäälliköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme keittiöpäällikköä toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen Turkuun. Työ on kokoaikainen ja alkaa sopimuksen mukaan sopivan henkilön löydyttyä. Tehtävän palkka on neuvoteltavissa huomioiden aiempi kokemuksesi.

Keittiöpäällikkönä huolehdit keittiön päivittäisestä toiminnasta ja sen kehittämisestä sekä ylläpidät työyhteisön hyvää ilmapiiriä. Sinulla on jo kokemusta keittiössä työskentelystä esimerkiksi kokin ja/tai keittiön vuorovastaavan tehtävistä, minkä kautta olet kerryttänyt ymmärrystä keittiön operatiivisesta toiminnasta.

Aiempaa työkokemusta keittiöpäällikön tehtävästä ei tarvita, sillä saat tehtävään kattavan perehdytyksen ja osaavan tiimin tuen. Tärkeintä on halu ottaa seuraava askel uralla ja kyky oppia uutta. Tehtävässä tarvitaan myös hyviä vuorovaikutustaitoja, ongelmanratkaisukykyä ja hygieniapassia. Eduksi katsomme alan koulutustaustan.

Mikäli tunnistit itsesi kuvauksesta, jätä hakemuksesi nettisivuillamme olevalla hakulomakkeella ja liity asiakasyrityksemme rentoon ja osaavaan porukkaan. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Joonas Luotonen, puh. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:34420fa9-9894-47a9-b696-52e7b0fb2585.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina ofertadas.