Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de política turística/directora de política turística > Direktor Javnega Zavoda Za Turizem - M/ž

DIREKTOR JAVNEGA ZAVODA ZA TURIZEM - M/Ž. Goriška

Búsqueda de director de política turística/directora de política turística en Eslovenia (Goriška)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Menedžerji/menedžerke za splošne zadeve in planiranje.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZAVODA ZA TURIZEM, poskusno delo , Določen čas  oz. 4, polni delovni čas, 40, ZAGOTAVLJA IN ODGOVARJA ZA ZAKONITOST DELA ZAVODA OZIROMA NJEGOVIH ORGANOV, SODELUJE NA SEJAH SVETA ZAVODA, ORGANIZIRA IN VODI DELO IN POSLOVANJE, PRIPRAVLJA PETLETNI NAČRT RAZVOJA IN LETNI PROGRAM DELA IN FINANČNI NAČRT, PRIPRAVLJA STROKOVNE PODLAGE ZA SPLOŠNE AKTE, KI JIH OBRAVNAVA IN SPREJEMA SVET ZAVODA, PRIPRAVI LETNO POROČILO IN ZAKLJUČNI RAČUN, RAZPOREJA SREDSTVA ZA MATERIALNE STROŠKE IN NJEGOVO POSLOVANJE, INVESTICIJE IN INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE, DOLOČA UKREPE ZA VAROVANJE OSEBNIH PODATKOV IN POOBLASTI DELAVCE ZA ZBIRANJE, OBDELAVO IN UPORABO TER HRANJENJE TEH PODATKOV, ZAGOTAVLJA IN JE ODGOVOREN ZA VARSTVO PRI DELU, SPREJME SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST OB SOGLASJU S SVETOM ZAVODA IN USTANOVITELJA, SKLEPA POGODBE O DELU IN POGODBE O ZAPOSLITVI DELAVCEV, ODPOVEDUJE POGODBE O ZAPOSLITVI IN ODLOČA O DRUGIH NAČINIH PRENEHANJA VELJAVNOSTI POGODBE O ZAPOSLITVI V SKLADU Z ZAKONOM, DOLOČA PLAČE DELAVCEV IN ODLOČA O NJIHOVEM NAPREDOVANJU V PLAČNE RAZREDE, ODLOČA O DISCIPLINSKI ODGOVORNOSTI DELAVCEV ZAVODA, PRISOSTVUJE PRI DELU STROKOVNIH SODELAVCEV, SPREMLJA NJIHOVO DELO IN JIM SVETUJE, OBVEŠČA USTANOVITELJA O DELU ZAVODA IN URESNIČEVANJU PROGRAMA DELA IN DELOVNIH NAČRTOV, PODPISUJE POGODBE SKLENJENE MED ZAVODOM IN ČLANI ZAVODA, OPRAVLJA DRUGE NALOGE SKLADNO Z ZAKONI IN DRUGIMI PREDPISI., Zaželeno je, da kandidat v življenjepisu poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil.

Prijava na prosto delovno mesto mora vsebovati:

1.Izjavo kandidata o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe

2.Življenjepis z opisom delovnih izkušenj ter vodstvenih in organizacijskih sposobnosti ter dokazila

3.Dokazilo o izkazovanju aktivnega znanja vsaj enega svetovnega jezika

4.izjavo kandidata, da:

-je državljan Republike Slovenije,

-ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev,

-zoper njega ni bila vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

5. Program dela ter razvoja zavoda za mandatno obdobje 4 let.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: Javni zavod za turizem in kulturo Miren Kras, Miren 137 , 5291 MIREN.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LEBAN NIKA
Contact Phone: 031 310 800
Contact Email: nikamirenkras.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE17683.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística ofertadas.