Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > supervisor general de construcción/supervisora general de construcción > Delovodja Na Gradbiščih (m/ž) – Brežice - M/ž

DELOVODJA NA GRADBIŠČIH (M/Ž) – BREŽICE - M/Ž

Contratación de supervisor general de construcción/supervisora general de construcción en Posavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice › gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVODJA GRADBENIŠTVA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, - DNEVNO RAZPOREJANJE DELAVCEV NA POSAMEZNE DELOVNE NALOGE IN SESTAVLJANJE DELOVNIH SKUPIN V SKLADU S PLANOM NAPREDOVANJA GRADBENIH DEL IN USPOSOBLJENOSTJO POSAMEZNIH DELAVCEV,- MIKRO-ORGANIZACIJA GRADBIŠČA IN VODENJE MANJŠIH GRADBIŠČ, - SKRB ZA KVALITETNO IZVEDBO GRADBENIH IN OBRTNIŠKO-INSTALACIJSKIH DEL , SPREMLJANJE IN NADZOR DELA DELAVCEV IN DELOVNIH SKUPIN GLEDE NA KVALITETO DEL, USKLAJENOSTJO DEL S PROJEKTOM, RACIONALNO UPORABO TER IZKORIŠČANJE DELOVNIH SREDSTEV IN MATERIALA, - VODENJE EVIDENC UPORABE RESURSOV, VODENJE VSEH VRST GRADBIŠČNE DOKUMENTACIJE, IZDELAVA GRADBENE KNJIGE VKLJUČNO S PRILOGAMI, - UGOTAVLJANJE DELOVNE USPEŠNOSTI DELAVCEV IN VODENJE DELOVNIH UR, - DNEVNO POROČANJE VODSTVU GRADBIŠČA O STANJU NA GRADBIŠČU, DAJANJE PREDLOGOV GLEDE TEHNOLOŠKIH IZBOLJŠAV PRI IZGRADNJI OBJEKTA, - PRAVOČASNO OBVEŠČANJE VODSTVA GRADBIŠČA O POTREBAH PO MATERIALNIH IN ČLOVEŠKIH VIRIH, - PREVZEM GRADBENEGA MATERIALA IN NJEGOVO SKLADIŠČENJE SKLADNO S SHEMO ORGANIZACIJE GRADBIŠČA IN ZAVAROVANJE PRED KVARJENJEM IN ODTUJITVIJO,  NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH UKREPOV ZA ZAVAROVANJE POSEBNO NEVARNIH MEST NA GRADBIŠČU, - ODGOVORNOST ZA DOLOČANJE RELATIVNE VIŠINE IN POSTAVLJANJE PROFILOV VSEH VRST TER SODELOVANJE Z GEODETSKO SLUŽBO PRI VNOSU PROJEKTA NA TEREN, - NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH PREDPISOV IZ VARSTVA PRI DELU IN DRUGIH INTERNIH NAVODIL DRUŽBE, ODGOVORNOST ZA IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE DELAVCEV, - DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA, PRIČAKUJEMO: najmanj V. stopnja izobrazbe tehnične smeri, zaželeno opravljen strokovni izpit IZS, poznavanje strokovnih standardov in predpisov v gradbeni stroki, delovne izkušnje najmanj 1 leto, branje načrtov, sposobnost vodenja sodelavcev, komunikativnost, sposobnost dela v timu, izpit B kategorije,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . NATALIJA
Contact Phone: 041 320 223
Contact Email: natalijaespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE66599.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción ofertadas.