Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > director de departamento de administración/directora de departamento de administración > Delovodja V Za Administrativne Zadeve, šifra Dm 103228 V Sekretariatu Generalnega Sekretarja, Službi Za Splošne Zadeve, Glavni Pisarni Ministrstva - M/ž

Ofertas en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de director de departamento de administración/directora de departamento de administración

Delovodja V Za Administrativne Zadeve, šifra Dm 103228 V Sekretariatu Generalnega Sekretarja, Službi Za Splošne Zadeve, Glavni Pisarni Ministrstva - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría › director de departamento de administración/directora de departamento de administración.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Vodje pisarne.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PISARNE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - NAČRTOVANJE DELA,- KOORDINACIJA OPERATIVNIH NALOG,- SPREMLJANJE, PREGLEDOVANJE IN ODPRAVLJANJE POŠILJK V FIZIČNI IN ELEKTRONSKI OBLIKI,- IZVAJANJE NALOG ZAJEMA IN EVIDENTIRANJE ZADEV IN DOKUMENTOV,- SKRB ZA HRAMBO DOKUMENTARNEGA GRADIVA V FIZIČNI OBLIKI, KI JE BILO ZAJETO IN ELEKTRONSKO POSREDOVANO V OE MINISTRSTVA,

- IZVAJANJE NALOG ZAJEMA IN POSREDOVANJA E-RAČUNOV,- IZVAJANJE KONTROL ZAJEMA DOKUMENTOV,- SODELOVANJE PRI IZVAJANJU IZREDNE KONTROLE DOKUMENTOV PRAVILNOSTI ZAJEMANJA IN EVIDENTIRANJA SKLADNO S PRAVILNIKOM O UPRAVLJANJU DOKUMENTARNEGA GRADIVA,- OBLIKOVANJE IN VODENJE BAZ PODATKOV,- OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI PO ODREDBI NADREJENEGA., Drugo: želeno znanje angleškega jezika. Posebni pogoj, da ima kandidat opravljen preizkus strokovne usposobljenosti za delo z dok. gradivom sicer ga na opravo napoti delodajalec. Kandidat vloži prijavo OBVEZNO na obrazcu VLOGA ZA ZAPOSLITEV, ki je priloga objave  na spletnem portalu GOV.SI, kjer so objavljena prosta delovna mesta.  Kandidat pošlje vlogo za zaposlitev na obrazcu v zaprti ovojnici z označbo  »Za javno objavo št. 110-24/2024« na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana ali na elektronski naslov: glavna.pisarnamors.si . Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom. (Plača 24 plačni razred 1.134,27 bruto in neto 808,89 evra).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽAVSKI KLAVDIJA
Contact Phone: 01 471 23 55
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE37607.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría › director de departamento de administración/directora de departamento de administración ofertadas.