Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > terapeuta ocupacional > Delovni Terapevt Ii - Pripravnik - M/ž

DELOVNI TERAPEVT II - PRIPRAVNIK - M/Ž. Gorenjska

Trabajo de terapeuta ocupacional en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › terapeuta ocupacional.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVNI TERAPEVT, poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE SO V SKLADU S PROGRAMOM PRIPRAVNIŠTVA: DELOVNO TERAPEVTSKA OCENA BOLNIKOVEGA STANJA IN POSTAVLJANJE CILJEV OBRAVNAVE, SAMOSTOJNO IZVAJANJE DELOVNO TERAPEVTSKE OBRAVNAVE V SKLADU S HIGIENSKO-EPIDEMIOLOŠKIMI STANDARDI, SVETOVANJE IN NAČRTOVANJE PRILAGODITEV BOLNIKOVEGA DOMA, SVETOVANJE IN EDUKACIJA SVOJCEV GLEDE DELOVNO TERAPEVTSKE OBRAVNAVE, TESTIRANJE ENOSTAVNIH MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV ZA LAŽJE IZVAJANJE DNEVNIH AKTIVNOSTI IN UČENJE NJIHOVE UPORABE, VREDNOTENJE REZULTATOV DELOVNO TERAPEVTSKE OBRAVNAVE IN VODENJE DOKUMENTACIJE, SODELOVANJE Z DRUGIMI ČLANI TIMA, STALNO STROKOVNO IZPOPOLNJEVANJE, DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA, Nudimo vam: zaposlitev za določen čas opravljanja pripravništva, veliko možnosti za izobraževanje.

Vlogi priložite: življenjepis (zaželeno v kronološki obliki), dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.  Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

Informacije o izvedbi razpisa interesenti dobijo na tel. 04 5868 216 ali na elektronskem naslovu:   kadrisb-je.si . , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 305 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:OW59253.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes › terapeuta ocupacional ofertadas.