Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Trabajadores y asistentes sociales > Aspirant Pracy Socjalnej

Aspirant pracy socjalnej. Wielkopolskie. Polonia

Vacante de Trabajadores y asistentes sociales en Polonia (Wielkopolskie)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych i religii : Pracownicy pomocy społecznej i pracy socjalnej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Współpraca z pracownikiem socjalnym w zakresie udzielenia wsparcia na rzecz podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży, praca socjalna w środowisku , w tym przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych poza siedzibą Ośrodka przy udziale i pod nadzorem pracownika socjalnego, współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania patologii i skutków negatywnych zjawisk społecznych , łagodzenie skutków ubóstwa, współuczestniczenie w inspirowaniu, opracowaniu, wdrożeniu oraz rozwijaniu regionalnych i lokalnych programów pomocy społecznej ukierunkowanych na podniesienie jakości życia, współpraca z radcą prawnym Ośrodka na rzecz poprawy funkcjonowania osób i rodzin, obsługa systemu informatycznego POMOST, nanoszenie wszelkich danych i informacji uzyskanych w toku wywiadu środowiskowego , ustaleń dokonanych w ramach kontaktu socjalnego , niebieskich kart i innych danych.

Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - pożądane; średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: obsługa komputera i urządzeń biurowych - dodatkowe; dobra organizacja pracy - dodatkowe - pozostałe: Dodatkowym atutem będzie ostatni rok studiów o kierunku pracy socjalnej.

Znajomość przepisów z zakresu: pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego Cechy osobowościowe kandydatów: - Szacunek dla ludzi , wrażliwość na problemy społeczne , empatia, życzliwość -samodyscyplina, samodzielność w działaniu oraz wykazywanie własnej inicjatywy -cierpliwość, odpowiedzialność, komunikatywność -kierowanie sie zasadami etyki zawodowej -kreatywność , umiejętność pracy w zespole -radzenie sobie w sytuacjach trudnych ( stresowych , konfliktowych , pod presją czasu) -umiejętność poruszania się w przepisach prawnych -dążenie do podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny zawierający szerszą rekomendacje swojej kandydatury na s

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 222 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 11/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2100.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Arleta Galla, tel.: 67 28 10 454, email: mopsmops.chodziez.pl

Empresa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodzieży.

Dirección: Krasińskiego 14, 64-800 Chodzież, Polska.

Contacto: Arleta Galla, tel.: 67 28 10 454, email: mopsmops.chodziez.pl

Email: mopschodziezwp.pl

Teléfono: 67 2810-454.

Ver las 384 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.