Europeos.es : Inicio > Trabajo en Bulgaria > специалист, тестване софтуер

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Ofertas de trabajo en София (столица) (Bulgaria)

специалист, тестване софтуер

Descripción de la oferta de trabajo:

Осъществява тестване на софтуера, подпомаган от екип анализатори;

Отговорен за изпълнението на тестовете, в съответсвие с методологията и контролите по проекта;

Отговорен за качеството на извършените тестове, съгласно стандартите за качество по проекта;

Уверява се, че всички процеси във връзка с тестванането са спазени;

Гарантира, че сценариите са подготвени и написани на високо ниво, придържайки се към Consensus методологията и нейните процеси;

Носи отговорност за изпълнението на сценариите, определени в плана за тестване, изпълнение на функционалното тестване и тестването на сценария на клиента , които са определени съгласно документацията за функционалните изисквания;

Докладване на старши анализатор тестване относно напредъка, заптванита или притесненията.  Работи тясно с консултантите, програмистите и тест мениджърите, за да изясни напълно какво решение се търси като резултат, основните характеристики и кой ще ги използва;

Извършва оценка на продуктите и изискванията, проверява качеството и точността;

Изпълнява възложените задачи по начин, съобразен с политиката за управление на качеството на Хитачи Солюшънс Юръп Лимитед.

País del trabajo: Bulgaria.

Región: София (столица).

Ver 62 ofertas de trabajo en "София (столица)" (Bulgaria).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Хитачи Солюшънс юръп - клон България Клон на ЧЮЛ с нестопанска цел.

Instrucciones para solicitar:

ДБТ - София - Изток, e-mail: DBT-111az.government.bg

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1802868.